Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

BRATISLAVA: ČSOB zimná séria 2022/2023 – 2. séria „Trojkráľová edícia“
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Martin Rusina (BMSC) 33:19 min, 2. Matúš Kovalčík (BMSC/Kovalcuk_Team) 36:15, 3. Rastislav Srnánek (ŠK Triatlon Pezinok) 36:36.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Petra Pukalovičová (SHEruns) 40:13 min, 2. Monika Dolinajová 40:58, 3. Lenka Stopjaková (obe BMSC) 42:24.

Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Filip Jančík (AO Slávia STU Bratislava) 15:53 min, 2. Jozef Pelikán (Slávia UK Bratislava) 17:04, 3. Filip Lizák 17:09.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Lucia Pelikánová (ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica) 18:42 min, 2. Romana Komarňanská (SHEruns Slovakia) 18:59, 3. Barbora Brezovská (BMSC) 19:44.

BRATISLAVA: ČSOB zimná séria 2022/2023 – virtuálne preteky – 2. séria „Trojkráľová edícia“
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. David Matis (ŠKP Trstená) 41:42, 2. Samuel Sedláček 43:24, 3. Juraj Mátel (Horňany) 44:09.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Mária Dobiášová Eliášová 44:37, 2. Monika Pšenáková (STABA – Slovak Triathlon Academy) 47:15, 3. Andrea Boháčová (Keď dobehnem som dobrá) 47:36.

Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Tomáš Matta 17:22 min, 2. Ivan Pavlík (Extra svieži bažanti) 17:45, 3. Ivan Bebják 18:55.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Katarína Sivoková 19:38 min, 2. Karin Babková (obe Romirun) 21:04, 3. Heidi Hoghová 22:30.

KOLÁROVO: Kolárovský trojkráľový maratón a polmaratón
Muži (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Ján Červeň (Dolný Kubín) 2:45:25 h, 2. Jozef Hrúz (Trnava) 3:01:15, 3. Kristián Gutrai (Želiezovce) 3:02:35.
Ženy (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Erika Szuhiová-Lestárová 3:26:15 h, 2. Renáta Pidlová 3:27:35, 3. Szilvia Vargová (všetky Maď.) 3:43:04.

Muži (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Šimon Wahlandt (Bratislava) 1:15:50 h, 2. Ján Sopko (Sebechleby) 1:16:26, 3. Matej Hamran (Hurbanovo) 1:20:15.
Ženy (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Veronika Heringhová (Ohrady) 1:40:30 h, 2. Martina Škovranová (Šaľa) 1:41:45, 3. Eva Blaškovičová (Nové Zámky) 1:45:10.

TOPOĽČANY: Topoľčianska bežecká liga 2023 – 1. kolo
Muži (absolútne poradie, 1,609 km): 1. Peter Svidroň 5:22 min, 2. Ondrej Holienčin 5:23, 3. Filip Benďák 5:31.
Ženy (absolútne poradie, 1,609 km): 1. Agáta Segešová 6:41 min, 2. Agáta Babulic 7:02, 3. Ľubomíra Garayová 7:25.

HOSTIE: Memoriál M. Jurku a M. Olejára
Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Vladimír Kováč (Skačany) 30:58 min, 2. Matej Páleník 31:06, 3. Martin Turček (Beh cez Plešovicu Krásno) 31:41.
Ženy (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Hana Zahradníčková (AC Stavbár Nitra) 17:03 min, 2. Jana Šimunková 17:24, 3. Angelika Striešková (Húrky ZM) 17:44.

Text k foto: Na účastníkov “Trojkráľovej edície” ČSOB zimnej série 2022/2023 čakala v cieli medailová odmena.
FOTO: https://www.facebook.com/bratislava.marathon

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk