Sorting:
Sort Descending
  • Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

BRATISLAVA: 7. ročník štafetového behu Od Tatier k Dunaju Absolútne poradie (bez rozdielu kategórii, 345 km): 1. Why not! 23:40:48 h, 2. AŠK Fénix Bratislava 24:49:09, 3. Ružomberok v pohybeCelý článek

• Najkrajší beh na Slovensku pobežia ženy a dievčatá už o necelý mesiac

Už o necelý mesiac zaplnia bratislavské ulice tisícky krásnych behajúcich dievčat a žien. V rámci najkrajšieho a najmasovejšieho ženského behu na Slovensku i v jeho 8. ročníku organizátori počítajú opäťCelý článek

• Prihlasovanie na M-SR v maratóne v rámci MMM v Košiciach pre členov SAZ predĺžené až do 31. augusta!

Organizátori 96. ročníka Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach predĺžili možnosť prihlásiť sa na maratón, ktorý bude zároveň aj slovenským šampionátom, bežcom registrovaným v Slovenskom atletickom zväze (SAZ) až do 31.Celý článek

• Stovku na Diamantovej lige v Birminghame vyhral exmajster sveta Blake z Jamajky

Prestížny atletický seriál Diamantová liga IAAF pokračoval po takmer jednomesačnej pauze jedenástym podujatím v anglickom Birminghame. Ostro sledovanú stovku mužov vyhral bývalý majster sveta (2011) Yohan Blake z Jamajky 10,07Celý článek

• Triumfy Volka a Gajanovej v Česku, výškar Bubeník zlepšil svoj výkon roka na 221 cm

ZLÍN: Halový majster Európy na 60 m Ján Volko vyhral oba šprinty na Veľkej cene Zlína. Na 100 m triumfoval časom 10,41 sekundy o päť stotín pred spoludržiteľom českého rekorduCelý článek