„Péteeska jasne ukázala, že na berlínsky limit 3:40 nemám. Žiaľ, popri práci sa už vrcholová atletika nedá robiť, som však rád, že som sa mohol s medzinárodnou kariérou rozlúčiť na takomto peknom domácom podujatí a pred slovenskými divákmi.“

Slovenský rekordér a dvojnásobný finalista ME v behu na 800 m Jozef Repčík sa po 12. mieste a čase 3:53,04 na 1500 m na šamorínskom mítingu P – T – S neočakávane rozlúčil so súťažením na  medzinárodnej úrovni.

OSOBNOSŤ MESIACA

Šprintérsky zázrak Ján Volko opäť predvádzal výborné výkony. Najprv sa 13. júna na Zlatej tretre v Ostrave blysol v protivetre ,9 m/s svojou druhou najlepšou dvojstovkou v kariére (20,36 – 0,03 s za rekordom SR) a v predposledný júnový deň (29.) na mítingu P – T – S potešil dve tisícky divákov priamo na štadióne v x-bionic® sphere v Šamoríne a ďalšie tisíce pri televíznych obrazovkách slovenským rekordom 10,13 na stovke, pričom v rozbehu dosiahol absolútne najlepší výkon v podaní Slováka 10,07, no s podporou vetra o osem desatín nad povolené 2 m/s.

 

FACEBOOK

VIDEO

FLICKR FOTOGALÉRIA

NOVINKY

PARTNERI A DODÁVATELIA