VÝROK MESIACA (DECEMBER 2019)

„Príprave na olympijské hry v Tokiu chcem dať úplne všetko, čo je v mojich silách. Aj preto som znova oslovil Libora so žiadosťou o pomoc. Myslím si, že do môjho súčasného rozpoloženia a stavu prípravy perfektne zapadá. Nastal správny čas, aby sme opäť spolupracovali. Ponuku pomôcť mi, prijal, vôbec som ho nemusel presviedčať. Je skvelé, že aj on to vníma ako veľkú výzvu.“

Takto vysvetlil piaty kladivár z olympijských hier 2016 v Riu de Janeiro Marcel Lomnický, prečo sa po troch rokoch opäť dohodol na trénerskej spolupráci s niekdajším majstrom Európy z Barcelony 2010 a bronzovým z MS 2007 v Osake Liborom Charfreitagom.

OSOBNOSŤ MESIACA

OSOBNOSŤ MESIACA (DECEMBER 2019)

Výber bol tentoraz jednoduchý – ocenenie sme pridelili vytrvalkyni Líze Hazuchovej. Sedemnásťročná zverenka Mareka Vojníka v AK Zdravie v pohybe Lučatín  hneď vo svojej premiére v reprezentačnom drese na vrcholnom podujatí obsadila na ME v krose v Lisabone v súťaži junioriek v konkurencii 93 bežkýň 41. miesto a zlepšila doterajšie historicky najlepšie slovenské umiestenie na tomto podujatí v tejto kategórii. To od roku 2012 patrilo Novozámčanke Lucii Janečkovej, ktorá v maďarskom Szentendre skončila 49. Bývalá plavkyňa Hazuchová, ktorá sa popri atletike venuje aj duatlonu a je v tomto športe juniorská majsterka Európy 2019, bude môcť súťažiť v juniorskej kategórii ešte dva roky!

FACEBOOK

VIDEO

FLICKR FOTOGALÉRIA

NOVINKY

PARTNERI A DODÁVATELIA