Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

LUČENEC: Vianočný beh mesta Lučenec
Muži (absolútne poradie, 20 km): 1. Tibor Sahajda (Casovia running team Košice) 1:01:45 h, 2. Matej Schieber (BB tréner/ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica) 1:07:20, 3. Tibor Besze (Maď.) 1:08:12.
Ženy (absolútne poradie, 20 km): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 1:18:23 h, 2. Zuzana Polohová (Slávia STU Bratislava) 1:18:23, 3. Anikó Behanová (Maď.) 1:20:57.
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Michal Mojžiš (AK Zdravie v pohybe Lučatín) 31:12 min, 2. Michal Kováč (Run for Fun) 31:18, 3. Levente Balázs (Maď.) 35:00.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Silvia Valová 35:20 min, 2. Kristína Resslová (obe AK Zdravie v pohybe Lučatín) 36:56, 3. Janka Potančoková (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 42:48.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Kováč (Run for Fun) 15:16 min, 2. Denis Fridmanský (Cassovia Running Team o.z. Košice) 16:27, 3. Matej Fedor (TRIAN ŠK UMB / AK Zdravie v pohybe Lučatín) 16:36.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Lucia Pivarčiová (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 18:39 min, 2. Petra Šuleková (ŠK ŠOG Nitra) 18:44, 3. Barbora Šimonová (AK Zdravie v pohybe Lučatín) 19:00.

TRNAVA: Zimný beh zdravia
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Matúš Kompas (ŠK ŠOG Nitra) 34:46 min, 2. Martin Juran (Run for Fun/Modra) 35:07, 3. Martin Halász (Sponser / Compressport) 37:02.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 40:07 min, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 42:27, 3. Andra Belzárová (Šaľa) 43:23.
Muži (absolútne poradie, 3,9 km): 1. Miloš Jakubčiak (Run for Fun) 14:19 min.
Ženy (absolútne poradie, 3,9 km): 1. Nikol Lili Malec (AŠK Slávia Trnava) 16:49 min.

RUŽOMBEROK: Liptovský Štefanský beh
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Mário Košút (Ozbrojené sily SR) 33:46,16 min, 2. Dávid Žigo (PROefekt team) 34:19,66, 3. Pavol Bakoš (Chlebnice) 35:43,36.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Anna Zvarová (Svetielko nádeje) 45:44,47 min, 2. Barbora Rožeková 47:17,34, 3. Veronika Čellarová 48:26,27.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Martin Vanečko (PretekaRYS) 17:07,59 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Magdaléna Ličková (ŠK Ski Ružomberok) 23:24,70 min.

PIEŠŤANY: Vianočný rolničkový beh na Havran – Memoriál A. Štefečku
Muži (absolútne poradie, 6 km, prevýšenie 250 m): 1. Erik Novák 26:27 min, 2. Lukáš Dechet 27:06, 3. Peter Jančovič 27:43.
Ženy (absolútne poradie, 6 km, prevýšenie 250 m): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 31:25 min, 2. Ľubica Toporová 35:13, 3. Janka Bucková 36:24.

BRATISLAVA-RAČA: Rozlúčka so starým rokom v Rendezi
Muži (absolútne poradie, 5,3 km): 1. David Granský (VLV Service) 18:17 min, 2. Peter Jančovič (Piešťany) 18:36, 3. Peter Ambrus (3NT) 18:48.
Ženy (absolútne poradie, 5,3 km): 1. Mária Danečková (restartnisa.sk) 21:03 min, 2. Ľubica Toporová (ŠK pre radosť) 23:30, 3. Magda Moran (Rendez) 24:16.

Text k foto: Prví traja v behu na 10 km (vpravo M. Kompas, vľavo M. Juran a v pozadí M. Halász) v rámci Zimného behu zdravia v Trnave, ktorý je súčasťou Trnavskej bežeckej trilógie.
Foto: Ján Král / www.trnavskyhlas.sk

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk