Zomrel rozhodca a hlásateľ atletických podujatí v Dubnici Jozef Tichý

Z Dubnice dorazila smutná správa. Vo veku 67 rokov (narodený 9. 1. 1952) zomrel v stredu 13. novembra dlhoročný rozhodca, hlásateľ a propagátor atletických podujatí na Považí, člen AK Spartak Dubnica Jozef Tichý.

Jeho nezameniteľný hlas ste dlhé roky počúvali nielen na Mestskom atletickom štadióne v Dubnici počas slávneho mítingu Atletický most, Európskom pohári klubov či vrcholných slovenských podujatiach pod organizátorskou taktovkou miestneho Spartaka, ale aj na mnohých masových behoch v okolí Dubnice.

Jeho srdcovka bol Beh okolo Dulova, ktorý sa na budúci rok uskutoční už jubilejný 50. raz. Žiaľ, bez jednej z jeho kľúčových osobností, ktorá ho roky neúnavne propagovala – Jozefa Tichého. Tento energiou vždy nabitý muž, ktorý o atletike písal do regionálnej tlače, odišiel náhle, život mu vzala zákerná choroba, s ktorou bojoval od začiatku tohto roka.

Posledná rozlúčka s Jozefom Tichým bude v pondelok 18. novembra 2019, najprv o 14.00 h v kaplnke (svätá omša) a následne v Dome smútku a na cintoríne v Ilave.

Česť jeho pamiatke!

(GB)

Text k foto:

Jozef Tichý s niekdajšou výbornou dubnickou viacbojárkou Luciou Mokrášovou.

FOTO ARCHÍV (jt)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk