Zlatá tretra pripravila pre všetkých členov Slovenského atletického zväzu exkluzívnu ponuku – vstupenky za 3 eurá

Míting Zlatá tretra v Ostrave (31. mája 2022) je top udalosťou svetovej atletiky na území bývalého Československa a patrí k zlatým klincom atletického diania v Európe. Organizátori chcú tento zážitok dopriať každému fanúšikovi atletiky, preto pripravili aj pre všetkých členov Slovenského atletického zväzu exkluzívnu ponuku.

Od 8. apríla až do 10. mája majú jedinečnú možnosť kúpiť si vstupenku na ostravský míting, ktorý má zlatý štatút World Athletics Continental Tour, za špeciálnu cenu 3 eurá. Objednať vstupenku si môže každý člen SAZ prostredníctvom svojho oddielu/klubu cez objednávkový formulár na webe www.zlatatretra.cz. Z pochopiteľných dôvodov je stanovený minimálny počet objednaných hromadných vstupeniek pre každý klub na 20 ks.

Pred atlétmi je náročná sezóna, v júli ich čaká svetový šampionát v americkom Eugene, v auguste európsky v Mníchove. Ešte predtým sa však rozbehnú najlepšie svetové seriály Diamantová liga a World Athletics Continental Tour – Gold, ktorého piatym podujatím bude práve Zlatá tretra Ostrava. Po dvoch rokoch improvizácií v dôsledku covidovej pandémie sú očakávania atlétov i fanúšikov obrovské.

Ako bude svetová špička prežívať návrat divákov na tribúny? Čo na to najlepší slovenskí atléti? Aktuálne dvaja najlepší slovenskí pretekári Ján Volko a Emma Zapletalová by na štarte v Ostrave nemali chýbať. Odpovede na všetky spomenuté otázky nájdete 31. mája 2022 na Mestskom štadióne v Ostrave-Vítkoviciach.

„Chceme zase spolu s divákmi na zaplnených tribúnach prežiť strhujúcu atmosféru a vidieť špičkové výkony. Najlepší atléti z Česka i celého sveta do toho dajú všetko. Čo vy, fanúšikovia, podporíte ich a užijete si to s nami? Bez vás je náš výkon – organizačný aj atletický – len polovičná radosť,“ pozýva riaditeľ Zlatej tretry Jan Železný, stále svetový rekordér v hode oštepom.

FOTO PAVOL UHRIN

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk