SLEDUJTE LIVE hlavný program mítingu P-T-S

Všetky informácie o 57. ročníku P-T-S nájdete na tomto mieste. Pozrite si časový rozpis, aktuálne štartové listiny, live stream na RTVS od 18:00 h.

Legendárny míting P-T-S dnes v športovom komplexe x-bionic® sphere v Šamoríne ponúkne na Slovensku skvelé atletické súboje. Približne dvojhodinový hlavný program ponúkne 15 disciplín, z toho 7 pre mužov a 8 pre ženy. 

Všetky informácie o mítingu nájdete na stránke www.p-t-s.sk.

PROGRAM mítingu nájdete TU.

Aktuálne ŠTARTOVÉ LISTINY a VÝSLEDKY nájdete TU.

Priamy prenos z mítingu vysiela naživo RTVS ŠPORT. LIVE STREAM z mítingu môžete sledovať na webe RTVS. Prelink nájdete TU.

V predbežnej štartovke je 135 atlétov zo 40 krajín. Muži sa predstavia na 100, 200, 400, 800 a 400 m prekážok, v žrdi a v oštepe, osmičku disciplín pre ženy tvoria behy na 100, 400, 800, 5000 m, 100 m prekážok a 400 m prekážok, diaľka a kladivo, ktoré sa uskutoční z technických príčin už v stredu 8. júna v Trnave. Päťdesiaty siedmy ročník P-T-S má strieborný štatút seriálu World Athletics Continental Tour, čo okrem iného znamená, že v každej disciplíne hlavného programu získava prvých 8 atlétov bonusové body do kvalifikácie na MS a ME.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk