Dôležité informácie pre účastníkov: Vstup a pobyt v športovej hale Elán počas halových majstrovstiev Slovenska a pokyny k testovaniu

Vstup do ŠH Elán bude mať povolený len pretekár a pretekárka (s povoleným štartom na M-SR alebo vo vložených disciplínach pre dorast), tréner štartujúceho pretekára alebo pretekárky, organizačný tím SAZ, zástupcovia médií.

 Tréneri, ktorí majú záujem o vstup na M-SR mužov a žien, si musia podať žiadosť vyplnením on-line formulára najneskôr do stredy 17. 2. 2021 do 23.59 h, kde musia uviesť meno svojho aspoň jedného pretekára s povoleným štartom na M-SR alebo vo vložených disciplínach. Zoznam trénerov s povoleným vstupom do ŠH Elán bude zverejnený na webe SAZ vo štvrtok 18. 2. 2021.

Formulár pre vstup trénerov do haly nájdete na tomto linku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScU08xsr7vi_X-zXnMSi1PetNqI5Sn1kynkkNpymzkXLmpP0w/viewform

Pretekári a pretekárky mladší ako 18 rokov si musia so sebou na preteky priniesť podpísaný informovaný súhlas rodiča! Informovaný súhlas je dostupný na webe SAZ v Infopaneli a v dokumentoch (športovo-technická komisia).

Usporiadanie hromadných podujatí je možné len bez obecenstva. Súťažiaci po ukončení svojej disciplíny spolu aj so svojimi trénermi musia opustiť priestory ŠH Elán.

PODMIENKY VSTUPU DO ŠH ELÁN

Každý účastník, ktorý nedisponuje  negatívnym výsledkom RT-PCR testu alebo antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 12 hodín bude musieť podstúpiť testovanie pred vstupom do haly (zo zadnej strany haly).

Odporúčame dať sa otestovať aj individuálne v niektorom MOM v deň konania pretekov alebo prísť v dostatočnom časovom predstihu.

Pokiaľ sa niekto preukáže prekonaním ochorenia v posledných 3 mesiacoch alebo očkovaním, absolvovať test pred vstupom do haly nemusí.

TESTOVANIE

Organizátori zabezpečili antigénové testovanie na COVID-19 pri zadnom bočnom vstupe do ŠH Elán Záchrannou službou Event Medical Solutions, s. r. o.

Testovanie sa uskutoční:

v sobotu 20. 2. od 11.30 do 14.30 h

v nedeľu 21. 2. od 11.00 do 13.30 h

V prípade záujmu o testovanie zabezpečené organizátorom je nutné prihlásiť sa vyplnením on-line formulára s vašimi osobnými údajmi na webe SAZ najneskôr štvrtka 18. februára do 23.59 h.

Formuláre na testovanie pre jednotlivé dni nájdete TU:

Sobota 20. 2.:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMW3_Nhn3jiQj6SIJRdXPtuqWXSycCwogIZfWBUle5ZMfMvA/viewform

Nedeľa 21. 2.:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-jlpGgRrt5fHjo4X5Lapcf4k8m6Yanm-8uMQ-viNwwxFj3w/viewform

Ak účastník absolvuje testovanie zabezpečené organizátorom, prípadne aj individuálne v niektorom MOM v sobotu (20. 2.), výsledok z testovania je platný aj v nedeľu (21. 2.) a už sa nemusí druhý raz testovať! Kto chce prísť len v nedeľu, musí mať test z nedele (u organizátora alebo vlastný z MOM).

Všetky informácie a pokyny k mítingu nájdete na tomto linku na webe SAZ v sekcii INFOPANEL:

https://www.atletika.sk/pokyny-a-informacie-k-m-sr-muzov-a-zien-20-21-2-2021/

MARCO ADRIEN DROZDA, riaditeľ halových M-SR 2021

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk