Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

SKALICA: 29. ročník Medzinárodného cestného behu Hodonín – Holíč – Skalica 

Muži (absolútne poradie, 12,5 km): 1. Olexandr Matvijčuk (Ukr./JM Demolex Bardejov) 38:23 min, 2. Jiří Homoláč (ČR) 39:00, 3. Sergij Rasčupkin (Ukr.) 39:18, … 7. Jozef Urban (TJ Obal servis Košice) 41:51.

Ženy (absolútne poradie, 12,5 km): 1. Katarína Pejpková (TJ Obal servis Košice) 46:45 min, 2. Irena Pospíšilová 49:41, 3. Martina Novotná (obe ČR) 50:12.

DUBNICA NAD VÁHOM: Zimný beh parkom

Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 19:57 min, 2. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 21:16, 3. Dalibor Jakal (Bežci Svinná ) 21:19.

Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Ľubomíra Maníková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 23:16 min, 2. Iveta Hulvátová 26:07, 3. Michaela Žilková (obe Jogging klub Dubnica nad Váhom) 28:09.

PÚCHOV: 6. ročník Zimného behu v Púchove

Muži (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Adam Janíček 19:43 min, 2. Michal Staník 19:44, 3. Tomáš Janíček (všetci BK Lysá pod Makytou) 20:51.

Ženy (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Iveta Hulvátová (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 23:53 min, 2. Ivana Gajdošíková (Bytča) 24:32, 3. Monika Kadlecová (BK Lysá pod Makytou).

LOŠONEC-JAHODNÍK: Horský beh na Záruby – Zimný beh pod Záruby 2019

Muži (absolútne poradie, 11,6 km): 1. Dávid Žigo (PROefekt team) 47:09 min, 2. Michael Horváth (OŠK Zavar) 50:52, 3. Roman Trtek (Filištín) 51:21.

Ženy (absolútne poradie, 11,6 km): 1. Bronislava Chrappa (ETOS Slovakia) 58:46 min, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 1:00:45, 3. Viktória Aufrichtová 1:01:41.

MARTIN: 6. ročník behu Na Luciu s Luciou

Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Ivan Bielik 34:30 min, 2. Maroš Wiezik (obaja Martin) 34:25, 3. Ivan Pavlík (KBBS Turčianske Teplice) 34:47.

Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 37:35 min, 2. Rebeka Rizmanová (Go Create P. Martin) 39:15, 3. Martina Heltová (Lodno) 41:48.

VEĽKÝ GROB: 5. ročník ViaNočnej sedmičky

Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Tibor Kakas (Lesky’s Runners) 25:36 min, 2. Ľubomír Karaba (TJ Dynamo Dolný Kubín) 27:02, 3. Róbert Tomovič (Beh Senec) 27:04.

Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Diana Klásková (Senec) 31:02 min, 2. Adela Čermáková (ESET Pezinok) 31:38, 3. Zuzana Huttnerová (Bernolákovo) 32:25.

MOLDAVA NAD BODVOU: 8. ročník Moldavského vianočného behu

Muži (absolútne poradie, 8,8 km): 1. Denis Fridmanský (ALC Moldava nad Bodvou) 31:54,76 min, 2. Tomáš Kamas (TJ Tatran Sp. N. Ves) 33:10,15, 3. János Bogár (Maď.) 34:05,07.

Ženy (absolútne poradie, 8,8 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 39:33,09, 2. Alena Farkašová (AC Michalovce) 40:58,49, 3. Petra Šamuláková (Košice) 41:44,25.

(LB)

Text k foto:

Zimný beh parkom v Dubnici vyhrala Ľubomíra Maníková (na snímke z ME v krose 2017 v Šamoríne).

FOTO PAVOL UHRIN

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk