Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

DUBNICA NAD VÁHOM: Silvestrovský beh na tartane – „Memoriál Pavla Rajca“
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Plánka (MKŠS Kysucké N. Mesto) 16:41 min, 2. Tomáš Janíček (Bežecký klub Lysá pod Makytou) 16:51, 3. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 16:53.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Karin Suranová 18:17 min, 2. Ľubomíra Maníková 18:24, 3. Alžbeta Ragasová (všetky AK Spartak Dubnica nad Váhom) 18:35.

VEĽKÉ VOZOKANY: Silvestrovský beh Veľké Vozokany
Muži (absolútne poradie, 9,12 km): 1. Martin Turček (Bez cez Plešovicu) 32:47 min, 2. Matej Páleník 33:22, 3. Martin Žigo (Kalná nad Hronom) 35:07.
Ženy (absolútne poradie, 9,12 km): 1. Janka Potančoková (Atléti Banská Štiavnica) 41:21 min, 2. Lucia Ondriašová (Húrky ZM) 43:39, 3. Jana Miškolczyová 47:36.
Muži (absolútne poradie, 4,56 km): 1. Miroslav Jurík (Zlaté Moravce) 17:45 min.
Ženy (absolútne poradie, 4,56 km): 1. Angelika Striešková (Húrky ZM) 20:00 min.

PIEŠŤANY: Silvestrovský beh Piešťany
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Ondrej Kubo (3NT Bratislava/BMSC) 32:31 min, 2. Matúš Hujsa (Naša atletika Bratislava) 32:52, 3. Tomáš Jakubík (Piešťanský švihák) 35:35.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zuzana Polohová (Slávia STU Bratislava) 38:43 min, 2. Mária Danečková (RestartniSA.sk) 41:56, 3. Monika Kusendová (Atletika Nové Mesto nad Váhom/Lieskovskí bežci) 43:20.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Taras Ivaniuta (RestartniSa.sk) 16:44 min, 2. Ľubomír Samek 17:41, 3. Jozef Repčík (Funny athletics Piešťany) 17:52.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Žofia Naňová (Funny athletics) 18:01 min, 2. Sophia Zápotočná (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 19:13, 3. Katarína Černeková (Družba Piešťany) 19:42.
Štafety (absolútne poradie, 10 km): 1. Veselo do toho STU (AO Slávia STU Bratislava) 36:16 min, 2. AK Bojničky 36:56, 3. Krtko Team (Ladice) 45:03.

DOLNÉ OREŠANY: Silvestrovský kros
Muži (absolútne poradie, 6,5 km): 1. Marek Lenčéš (ŠKP Bratislava) 24:06 min, 2. Martin Juran (Run for Fun) 24:33, 3. Jindřich Martinec (ČR) 24:55.
Ženy (absolútne poradie, 6,5 km): 1. Zuzana Kováčová (KOB Sokol Pezinok) 29:25 min, 2. Eliška Klepková 29:34, 3. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 30:05

NITRA: Zoborský silvestrovský beh profesora Ladislava Korčeka
Muži (absolútne poradie, 5,5 km, prevýšenie 262 m): 1. Erik Novák 24:53 min, 2. Michal Čaladik 25:52, 3. Pavol Biely 26:33.
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km, prevýšenie 261 m): 1. Simona Hudoková 29:07 min, 2. Hana Zahradníčková 31:47, 3. Zuzana Kurucová 32:54.

VRÚTKY: Silvestrovský beh zdravia
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Pavol Bakoš (Chlebnice) 34:12,34 min, 2. Lukáš Kubička (Atletický klub Martin) 34:58,20, 3. Dominik Zaťko (Running motivation) 35:11,91.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Denisa Zemaníková (AK Čadca) 41:25,14 min, 2. Liliana Hausnerová (BK Méta) 42:07,37, 3. Lucie Horelicová (Běžím pro centrum Bazalka) 42:54,35

HOROVCE: Horovská desiatka
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Adam Tomeček (AK Slávia UK Bratislava) 31:39 min, 2. Erik Repák (Bežecký klub Vyšná Myšľa) 33:57, 3. Patrik Vyšňovský (AO TJ Slávia STU Bratislava) 34:49.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zuzana Bochová (Giglovce) 43:07 min, 2. Zuzana Bosáková (Prešov) 43:37, 3. Veronika Vasiľová (Kožuchov) 44:26.

HUMENNÉ: Silvestrovský beh
Muži (absolútne poradie, 5,3 km): 1. László Bulitka (Maď.) 20:04,77 min, 2. Roman Bak (Generali Vranov) 21:14,69, 3. Václav Stržínek 21:20,02.
Ženy (absolútne poradie, 5,3 km): 1. Ivana Švigárová (1. Atletický klub Humenné) 26:10,19, 2. Natália Ondusková (TU Slávia Košice) 26:15,17, 3. Michaela Velčko (ŠK Banské) 27:20,22.

MICHALOVÁ: Silvestrovský beh
Muži (absolútne poradie, 8,5 km): 1. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 30:18 min, 2. Paťo Kvietok (Active planet skialp point C) 31:35, 3. Marián Šimon (mik-mik) 32:31.
Ženy (absolútne poradie, 6,2 km): 1. Nikola Benediková (TJ Slávia TU Zvolen) 25:15 min, 2. Simona Čonková (Steeple Poprad) 25:19, 3. Nina Botošová 27:12.

TRNAVA: Novoročný beh – Memoriál Ladislava Kmeča
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Matúš Kompas (ŠK ŠOG Nitra) 18:40,1 min, 2. René Valent (behame.sk) 18:43,8, 3. Martin Zaťko (Stellantis Run Team) 18:55,4.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 21:59,4 min, 2. Lucia Sopková (AK AŠK Slávia Trnava) 22:37,1, 3. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 22:40,8.

SENICA: Silvestrovský beh
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Viktora (ČR) 26:15 min.
Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Salayová (Atletika Šport hrou Bratislava) 16:27 min.

Text k foto: Marek Lenčéš dobieha do cieľa ako víťaz Silvestrovského krosu v Dolných Orešanoch.
FOTO: Marián Bartoš

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk