Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

PRIEVIDZA: Brose Night Run Prievidza
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Martin Turček (Beh cez Plešovicu) 35:19 min, 2. Markus Bartík (AK Krupina) 36:36, 3. Tomáš Môcik (Roxor Brgr&Beer) 36:54.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Lenka Stopjaková 42:22 min, 2. Katarína Kremlová 42:35, 3. Lenka Károlyi (Bratislava Runners) 42:49.

BERNOLÁKOVO: Beh pre beh v Bernolákove
Muži (absolútne poradie, 8,8 km): 1. Tomáš Syrový (KOB Sokol Pezinok) 33:26 min, 2. Karol Sroka (Bernolákovo) 34:21, 3. Peter Pammer (Pexton Unicorns) 34:46.
Ženy (absolútne poradie, 8,8 km): 1. Ivana Záškvarová (ŠKP Bratislava) 36:06 min, 2. Lucia Kurincová (SHEruns) 39:50, 3. Michaela Stachová (RedFox runners) 40:25.
Muži (absolútne poradie, 4,2 km): 1. Peter Wlachovský (PROefekt Across CST) 15:19 min.
Ženy (absolútne poradie, 4,2 km): 1. Zuzana Hüttnerová (Smelá žabka Senec) 18:21 min.

ĽUBIETOVÁ: O permoníkov kylof
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Timotej Piliarkin (BBtrener.sk) 42:47 min, 2. Radoslav Kubaliak (Marathon BB Team) 44:08, 3. Miroslav Kadorík (ZM) 45:17.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Jana Kucejová (Detva) 55:24 min, 2. Janka Potančoková (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 55:52, 3. Zuzana Rapčanová (ŠK Detva v pohybe) 56:05.
Muži (absolútne poradie, 4,3 km): 1. Matej Podhorský (Biatlon Predajná) 17:24 min.
Ženy (absolútne poradie, 4,3 km): 1. Katarína Babiaková (Prego Running team) 20:11 min.

SENEC: Senecký beh okolo Slnečných jazier
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Michal Puškár (bernohy.sk) 43:52 min, 2. Bálint Kozmér 46:19, 3. Dávid Takáč (Boxerňa Senec/Schudni s DaVe) 47:58.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Zdenka Hezká (Atletický oddiel Šaľa) 45:13, 2. Dagmar Abia 51:20, 3. Zuzana Hüttnerová (Smelá žabka Senec/SZŠ Kysucká Senec) 53:39.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Erik Szabo (NAFC) 22:48 min.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Renáta Šikulová (Trimood) 22:36 min.

GALANTA-HODY: Beh dojčiacich žien – Hodský minikros
Dojčiace ženy (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Lucia Záhorcová (Bernohy o.z.) 22:30 min, 2. Bianka Adamkovičová 23:49, 3. Skarlet Málnásiová 24:41.
Muži (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Ľuboš Bogdányi 16:08 min, 2. Tomáš Mrva (obaja Galantská elita) 17:22, 3. Martin Tibenský (OZ Mládež Gáň) 19:01.
Ženy (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Lenka Hudeková (Galantská elita) 20:09 min, 2. Orsi Hrubá 20:12, 3. Jana Ferenczyová 21:00.

SMIŽANY: Beh ulicami obce Smižany
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Pavol Orolin (Tatragoat Slovakia) 32:51,9 min, 2. Vladimír Majerčák (YOGI tím/TJ Tatran SNV) 32:53,8, 3. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 33:20,6.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 19:17,3 min, 2. Martina Kovaliková 20:55,1, 3. Petra Gergeľová 21:31,8.

LESNICA: Rescue Lesnica Memorial Run
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Michal Hudák 23:12 min, 2. Róbert Gavenda 24:43, 3. Miroslav Pokrývka 25:30.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Mária Neupauerová 31:08 min, 2. Barbora Žideková 32:31, 3. Michaela Černajová 32:45.

BRATISLAVA: Beh medikov
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Timotej Piliarkin 25:17 min, 2. Matej Šteňo 25:49, 3. Boris Habrda 25:55.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Emma Paulínyová 27:43, 2. Tamara Minárová 30:58, 3. Gabriela Kuzmová 31:07

TRNOVEC NAD VÁHOM: Beh okolo Ameriky
Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Matúš Kompas (ŠK ŠOG Nitra) 15:04 min, 2. Marián Gemmel (Cabaj-Čápor) 16:16, 3. Marek Baláž (Atletický oddiel Šaľa) 16:33.
Ženy (absolútne poradie, 2,4 km): 1. Zdenka Hezká (Atletický oddiel Šaľa) 9:12, 2. Andrea Belzárová (Šaľa) 10:18, 3. Sylvia Behúlová (Golianovo) 11:02.

BRATISLAVA: 6. Novomestský VIVO! beh
Muži (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Tomáš Belovič (ŠKP Bratislava) 15:36 min, 2. Norbert Vizvári 16:09, 3. Jakub Sarka 16:18.
Ženy (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Zuzana Bérešová 18:29 min, 2. Annamária Budaiová (Galanta) 19:52, 3. Veronika Vasilová (Muflón a srnky) 20:08.
Muži (absolútne poradie, 1,5 km): 1. Zoltán Janek 4:42 min.
Ženy (absolútne poradie, 1,5 km): 1. Natália Barinková (AO TJ Slávia STU Bratislava) 5:42 min.

OPATOVÁ: Cross Run Opatová
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Tomáš Podpera (Mountainshop Trenčín/Team Rab) 1:07:01 h, 2. Jozef Hricko (OR HAZZ Poprad) 1:07:50, 3. Jakub Jando (Bratstvo Laktátu) 1:12:19.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Veronika Hricová 1:24:46, 2. Darina Marušincová 1:28:16, 3. Katarína Hučková 1:29:10.
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Matúš Bajzík 38:58 min.
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Denisa Gindlová (Atletika Nové Mesto nad Váhom) 41:13 min.

SELCE: Horský beh okolo Selčianskeho dielu
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Róbert Valiček (TJ Obal servis Košice) 38:22,2 min, 2. Peter Kačáni (ŠK Atléti BS) 39:05,4, 3. Lukáš Ottinger (Fan team) 41:10,4.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Anna Zvarová (Svetielko nádeje) 48:04,3 min, 2. Lea Meszárošová 48:30,6, 3. Anna Donovalová (obe Fan team) 52:22,1.

BRADLO: Štefánik trail
Štafety (absolútne poradie, 140 km) 1. Kamzík 1000+ 11:12:49 h, 2. KOBRA 11:15:41, 3. Pobežíme, uvidíme 13:38:02.

ZVOLENSKÁ SLATINA: Beh Slatinskô prplenia, len sa nevyprpliť!
Muži (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 260 m): 1. Marián Melicherčík (AK Danica Zvolen) 41:46,7 min, 2. Michal Králik (Atletický klub Krupina) 43:18,6, 3. Ľuboš Jombík (Krupina) 43:28,8.
Ženy (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 260 m): 1. Jana Martinská (OSSR Sliač) 50:25,3 min, 2. Jana Kucejová (Drtva) 52:00,4, 3. Zuzana Rapčanová (ŠK Detva v pohybe) 52:15,9.
Muži (absolútne poradie, 3,5 km, prevýšenie 60 m): 1. Daniel Kudrik (Detva) 15:01,0 min.
Ženy (absolútne poradie, 3,5 km, prevýšenie 60 m): 1. Anna Zemiarová (Fan klub biatlonu) 16:10,0 min.

ZÁVADKA NAD HRONOM: Závadský štvanec
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Adam Riapoš (Bratislava Runners) 39:32,45 min, 2. Vlado Jambrich (Horská chata pod Kráľovou hoľou) 39:39,21, 3. Gabriel Kňaze (SkialpPoint Mýto Skialp4U) 40:15,59.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Terézia Mihalovičová-Poliaková (Geosport Nemecká) 45:55,47 min, 2. Viera Slivková 47:07,52, 3. Nikola Benediková (TJ Slávia TU Zvolen) 48:41,28.

PIEŠŤANY: Piešťanský kiláčik
Muži (absolútne poradie, 1 km): 1. Alexander Jablokov (behame.sk/Slávia UK Bratislava) 2:31,71 min, 2. Matúš Kubala (Družba Piešťany) 2:53,46, 3. Matej Rusnák (Piešťany) 2:58:33.
Ženy (absolútne poradie, 1 km): 1. Katarína Černeková (Družba Piešťany) 3:28,66, 2. Katarína Bajčíková (ESCArgot) 3:41,61, 3. Viktória Kiralová (Funny Athletics) 3:53,31.

HORNÁ LEHOTA: Beh chotárom obce Horná Lehota
Muži (absolútne poradie, 9,34 km): 1. Róbert Valíček (TJ Obal servis Košice) 36:54 min, 2. Ľubomír Juroš (SkialpPoint Skialp4U) 37:16, 3. Tomáš Kubej (SMZ Jelšava) 37:17.
Ženy (absolútne poradie, 9,34 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 40:17, 2. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 40:17, 3. Vanda Jenejová (Horná Lehota) 40:39.

VRANOV NAD TOPĽOU: Beh do vrchu Banské – Mláčky
Muži (absolútne poradie, 6,4 km, prevýšenie 326 m): 1. Erik Revaj (Spišská Nová Ves) 26:23,13 min, 2. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská Nová Vese) 26:41,69, 3. Adrian Devečka (Michalovce) 26:44,42.
Ženy (absolútne poradie, 6,4 km, prevýšenie 326 m): 1. Eva Hrušovská (Nová Lesná) 32:17,32 min, 2. Gabriela Vargaeštok (G mini Dance team Košice) 37:03,16, 3. Sandra Ivanková (KOB ATU Košice) 38:18,38.

MARIANKA: Mariatálsky štvanec
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Taras Ivaniuta (RestartniSA.sk) 36:20 min, 2. Michal Ondrej (CNS Academy) 40:18, 3. Rastislav Cích (behame.sk) 41:11.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Natália Ševčíková 43:24 min, 2. Veronika Vávrová (PROefekt tem) 46:01, 3. Martina Čibová (Go Create Performance team) 49:38.
Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Jakub Patuc (ŠK Vital) 21:34 min, 2. Lukáš Gdovin (Run for Fun) 23:44, 3. Ján Kaiser (#coachjanciteam) 26:46.
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Eva Tulejová (AK Veterán Bratislava) 24:57 min, 2. Kristína Schulteová 26:45, 3. Mária Hiklová (Multisport Triatlon Team) 28:47.

PRUSY: Bánovská bežecká liga – 9. kolo
Muži (absolútne poradie, 8,9 km): 1. Adam Lisý (Ľutov) 38:09,49 min, 2. Dušan Vertfein (Bobot) 38:19,49, 3. Martin Gilan (Čereňany) 38:31,20.
Ženy (absolútne poradie, 8,9 km): 1. Mária Škorcová (Prusy) 43:48,82 min, 2. Kristína Dobrotová (Trebichava) 44:40,64, 3. Katarína Miksová (Bánovce nad Bebravou) 46,59,75.

LADCE: Beh na Butkov
Muži (absolútne poradie, 5,7 km, prevýšenie 355 m): 1. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 24:16 min, 2. Peter Ceniga (Go Create Performance team) 25:26, 3. Ján Ďurmek (Valašská Belá) 26:08.
Ženy (absolútne poradie, 5,7 km, prevýšenie 355 m): 1. Ľubomíra Maníková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 31:48 min, 2. Miriama Brezánová (Maratón klub Rajec) 33:45, 3 Iveta Hulvátová (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 33:53.

SKALICA: Skalická osmička nadácie Agel
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Roman Spurný 27:23,78 min, 2. Jozef Jurčík 28:01,82, 3. Eduard Králík 28:22,14.
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Silvia Javorská 33:49,33 min, 2. Ľubomíra Bartošková 34:51,49, 3. Mariana Furicová 35:02,64.

POPRAD: Steeple kros
Muži (absolútne poradie, 10,92 km): 1. Ján Wydra 39:18,4 min, 2. Piotr Kita (obaja Poľ.) 39:23,1, 3. Štefan Bachratý (Tri Tatry Triathlon Team) 42:04,0.
Ženy (absolútne poradie, 8,72 km): 1. Petra Šamuláková (Košice/Malá Lodina) 38:13,8 min, 2. Simona Čonková (MARAS team) 38:34,4, 3. Eva Mladá (AO Tatry) 40:15,4.

RUŽOMBEROK: Beh okolo Sidorova
Muži (absolútne poradie, 13 km): 1. Dominik Babál 52:51,64, 2. Ján Néger (ŠKP Martin) 55:31,85, 3. Martn Polyáčsko (KOB ATU Košice) 56:20,83.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 1:00:24,24 h, 2. Zuzana Jančiová (Moji ľudia Černová) 1:07:40,33, 3. Simona Thomková 1:11:44,48.

ZÁVAŽNÁ PORUBA: Lesný beh okolo Poludnice – Memoriál Š. Kubovčíka
Muži (absolútne poradie, 17,67 km): 1. Peter Mlynár 1:18:05,31 h, 2. Jakub Haviarik (obaja ŠKP Vysoké Tatry) 1:23:41,46, 3. Peter Benko 1:27:44,12.
Ženy (absolútne poradie, 17,67 km): 1. Silvia Beláková (Smrečany) 1:37:23,70 h, 2. Zuzana Lisoňová 1:42:13, 3. Michaela Široká (Craft Spišská Nová Ves) 1:42:58,34.

Text k foto: Traja najrýchlejší na 12 km trati v rámci Seneckého behu okolo Slnečných jazier (zľava na stupňoch): Bálint Kozmér, víťaz Michal Puškár a Dávid Takáč.
FOTO: https://www.facebook.com/SeneckyBehOkoloSlnecnychJazier

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk