SUMÁR VÝSLEDKOV TERÉNNYCH A CESTNÝCH BEHOV ORGANIZOVANÝCH NA SLOVENSKU

DONOVALY: Renault Donovaly Night Run
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Marek Hladík (BMSC) 34:07 min, 2. Marek Lenčéš (ŠKP Bratislava) 35:09, 3. Vladimír Kováč (Hotel Galileo) 37:26.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 42:43 min, 2. Petra Pukalovičová (SHEruns) 43:53, 3. Lenka Lomnická (Hotel Galileo) 46:53.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Timotej Piliarkin (BBtrener.sk) 18:18 min, 2. Dávid Granský (VLV servis) 18:24, 3. Lukáš Gdovin (Run for Fun) 18:39.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Kristína Špitková (ŠK Dukla Banská Bystrica) 22:32 min, 2. Jana Šimunková 23:17, 3. Kristína Lili Križová (Judoclub Junior) 23:33.

VRBOVÉ: Vrbovská pätnástka
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Michal Puškár (bernohy.sk) 56:40 min, 2. Peter Mikoláš (behame.sk) 57:55, 3. Andrej Glasa (Cífer) 59:19.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Lucia Pelikánová (ŠK Dukla Banská Bystrica) 59:50 min, 2. Zuzana Polohová (Lesky´s runners) 1:03:03, 3. Elena Svitková (Rozbeháme Vrbové) 1:13:15.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Ľubušký (ŠKP Bratislava) 18:42 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Darina Blatnická 24:17 min.

PIEŠŤANY: Night City Run
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Tomáš Jakubík (STU Bratislava/Športovať treba) 34:06, 2. Matej Švec 34:23, 3. Tomáš Belovič (obaja ŠKP Bratislava) 35:14.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Eva Tulejová (AK Veterán Bratislava) 38:35 min, 2. Monika Dolinajová (BMSC) 41:11, 3. Lucia Kurincová (SHEruns) 45:33.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Ľubomír Samek 16:55 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 19:41 min.

HURBANOVO: Hurbanovský Beh šampiónov
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Adam Klbik (BK Duslo) 51:05 min, 2. Martin Nemček 52:56, 3. Kevin Simonics (AC Nové Zámky) 54:33.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Pavlína Blažeková (Slowgoat) 1:00:43 h.
Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Kristián Pogány (Division 11) 14:38 min.
Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Vira Királyová (NZBK) 18:46 min.
Štafeta (absolútne poradie): 1. NRM runteam 51:06 min.

BRATISLAVA: Novomestský Vivo! beh
Muži (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Tomáš Belovič (ŠKP Bratislava) 15:05 min, 2. Lukáš Gdovin 15:08, 3. Róbert Šubert 15:14.
Ženy (absolútne poradie, 4,5 km): 1. Zuzana Berešová 19:07 min, 2. Veronika Vajdová 19:09, 3. Miriam Janušková 19:40.
Muži (absolútne poradie, 1,5 km): 1. Zoltán Janek 4:50 min.
Ženy (absolútne poradie, 1,5 km): 1. Laura Perknovská 5:52 min.

BANSKÉ: Bančanská desiatka
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Emil Fučo (Okružná) 36:21,03 h, 2. Rastislav Skubeň (AK VTJ Zvolen) 37:24,06, 3. Adrián Devečka (Michalovce) 38:06,36.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zuzana Tarbajová (Active life team) 44:13,27, 2. Petra Šamuľáková (Košice) 45:34,45, 3. Lucia Müllerová (MBO Strážske) 52:06,71.

HUBOVÁ: Beh náučného chodníka – Hubovský okruh
Muži (absolútne poradie, 10,1 km, prevýšenie 500 m): 1. Ján Janíček (Sportakus Running Team) 57:04 min, 2. Branislav Kovalčík (CKC Černová) 59:42, 3. Peter Smrekovský (Lisková) 1:01:12.
Ženy (absolútne poradie, 10,1 km, prevýšenie 500 m): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 1:06:05 h, 2. Lenka Lacová (Lisková) 1:15:28, 3. Martina Olosová (Gombášska Crew) 1:16:37

MOČA: Beh Modrý Dunaj
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Tomáš Syrový (Pezinok) 1:01:24 h, 2. Gábor Tresó (Maď.) 1:01:53, 3. Péter Hodossy (Ohrady) 1:04:20.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Veronika Heringh (Ohrady) 1:09:40 h, 2. Martina Šramková (Nové Zámky) 1:16:00, 3. Zsuzsanna Matykó (Maď.) 1:17:53.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Kristián Pogány (Imeľ) 18:25 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Diána Sassová (Maď.) 21:13 min.

DUBNICA NAD VÁHOM: Champion Night Run
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 25:22,8 min, 2. Ján Vronka (Dubnica nad Váhom) 28:08,0, 3. Ivan Pavlík (Extra svieži bažanti) 28:14,4.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Petronela Hudoková 35:35,7 min, 2. Darina Marušincová 35:37,0, 3. Katarína Hrevušová (všetky Dubnica nad Váhom) 36:20,5.

Text k foto: Traja najlepší v behu na 10 km na Renault Donovaly Night Run
FOTO: https://www.facebook.com/bratislava.marathon

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk