SUMÁR VÝSLEDKOV TERÉNNYCH A CESTNÝCH BEHOV ORGANIZOVANÝCH NA SLOVENSKU

MARTIN: Vytrvalecká noc
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Tibor Sahajda (Cassovia Running Team o.z. Košice) 31:14,20 min, 2. Michal Kováč (AO TJ Slávia STU Bratislava) 31:49,86, 3. Radovan Tomeček (AO TJ Slávia STU Bratislava) 31:57,66.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Lucia Pelikánová (ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica) 38:49,97 min, 2. Monika Kusendová (Atletika Nové Mesto nad Váhom) 40:49,50, 3. Jana Kleskeňová (AC Stavbár Nitra) 41:25,32.
Muži (absolútne poradie, 3 km): 1. Lukáš Kubička (Atletický klub ZTS Martin) 9:29,20 min.
Ženy (absolútne poradie, 3 km): 1. Karin Suranová (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 10:03,77 min.

KORDÍKY: Kordícky extrém
Muži (absolútne poradie, 26,42 km): 1. Matej Schieber (ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica/BB tréner) 2:07:52 h, 2. Marek Vidlička (ŠK Atléti Banská Štiavnica) 2:10:04, 3. Peter Bednár (HK Salora/KMB ŽIlina) 2:10:14.
Ženy (absolútne poradie, 26,42 km): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 2:35:11 h, 2. Anna Brašeňová (New-wave multisport) 2:35:40, 3. Daniela Chrančoková (BB) 2:47:34.
Muži (absolútne poradie, 11,7 km): 1. Andrej Piliarkin (BBtrener.sk) 47:00 min, 2. Andrej Lysianskyj (Kuzmina Team) 47:30, 3. Radoslav Kubaliak (Marathon BB Team) 47:41.
Ženy (absolútne poradie, 11,7 km): 1. Lucia Pivarčiová (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 53:38 min, 2. Terézia Poliaková 55:03, 3. Radka Roháčová (AK ZVP Lučatín) 57:25.
Muži (absolútne poradie, 5,3 km): 1. Matej Podhorský (Biatlon Predajná) 21:35 min.
Ženy (absolútne poradie, 5,3 km): 1. Ema Malíková (Fan klub biatlonu) 25:35 min.

NOVÁ LESNÁ: Memoriál Jána Stilla
Muži (absolútne poradie, 9,37 km): 1. Michal Staník (BK Lysá pod Makytou) 39:53,48 min, 2. Tomáš Gemza (Here to win/ŠK Štrba) 41:14,01, 3. Radoslav Kopčan 41:38,45.
Ženy (absolútne poradie, 9,37 km): 1. Eva Hrušovská (Sport Team Nová Lesná) 51:57,41 min, 2. Erika Stašáková Harkins 56:08,11, 3. Jana Šimunková 57:04,61.
Muži (absolútne poradie, 6,6 km): 1. Gabriel Švajda (AC Nové Zámky) 29:07,81 min, 2. Lukáš Trepáč (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 30:17,41, 3. Martin Ďuríček 32:20,06.
Ženy (absolútne poradie, 6,6 km): 1. Petronela Školníková (Women Friendly Marathon) 35:38,43 min, 2. Jana Šulganová 36:59,21, 3. Katarína Vojaček (Women Friendly Marathon) 39:59,12.

NOVÁ LESNÁ: Večerný beh zdravia
Muži (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Martin Vanečko (PretekaRYS/Baník Hôrka) 19:44,82 min, 2. Tomáš Gemza (Here to win/ŠK Štrba) 20:00,79, 3. Tomáš Podpera (Mountain shop Trenčín) 20:20,03.
Ženy (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Kristína Špitková (Kežmarok) 24:17,30 min, 2. Jana Šimunková 25:17,03, 3. Anna Sulkowská (Poľ.) 26:34,75.

DOLNÝ KUBÍN: Kuzmínovo Vertical
Muži (absolútne poradie, 700 m, prevýšenie 180 m): 1. Jozef Hlavčo (Salomon/Suunto) 5:00,3 min, 2. Robert Judiak (Skialpinita.sk) 5:03,1, 3. Štefan Štefina (Žilina) 5:21,3.
Ženy (absolútne poradie, 700 m, prevýšenie 180 m): 1. Monika Chovanová (BK Dolný Kubín) 7:16,5 min, 2. Kamila Chomaničová (Towerrunning) 7:46,3, 3. Eva Karabová (TJ Dynamo Dolný Kubín) 8:32,9.

TOPOĽČANY: Topoľčianska bežecká liga – 8. kolo
Muži (absolútne poradie, 1,609 km): 1. Matej Gregor 4:58 min, 2. Ondrej Holienčin 5:08, 3. Filip Benďák 5:11.
Ženy (absolútne poradie, 1,609 km): 1. Mária Segešová 7:10 mi, 2. Ľubomíra Garayová 7:13, 3. Agáta Babulic 7:16.

NOVÝ RUSKOV: Ruskovská deviatka
Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Michal Jenčo (MŠK Vranov nad Topľou) 33:21,87 min, 2. Rasislav Zamborský (Trebišov) 37:30,03, 3. František Pastor (MARAS Team) 39:02,69.
Ženy (absolútne poradie, 9 km): 1. Zuzana Kočiščinová (Michaľany) 45:08,08 min, 2. Zuzana Zamborská (Trebišov) 45:09,89, 3. Marcela Droppová (Košice) 45:47,97.

BLATNICA: Turiec Trail
Muži (absolútne poradie, 42 km, prevýšenie 1800 m): 1. Richard Kusý (Skialpshop.com) 3:44:37 h, 2. Matej Páleník (Topoľčianky) 3:45:47, 3. Martin Jakubis (Dynasport Prievidza) 4:02:00.
Ženy (absolútne poradie, 42 km, prevýšenie 1800 m): 1. Zuzana Adamčíková (STG Žilina) 4:13:23 h, 2. Zuzana Starečková (ČR) 4:47:19, 3. Jurina Mrázová (Crazy Woman Active Planet) 4:54:59.
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Stanislav Štrbák (Martin) 1:36:01 h, 2. Ján Andrej Cully (Scarpa Team – AONE) 1:36:23, 3. Matej Šafár (Turiec.Run) 1:46:02.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Ivana Brcková (STG Prievidza) 1:57:46 h, 2. Radka Ursínyová 2:03:01, 3. Martina Hrnčiarová (Magura) 2:04:32.
Muži (absolútne poradie, 13 km): 1. Pavol Bakoš (Chlebnice) 55:52 min.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Veronika Páleníková 1:05:39 h.

STRÁŽSKE: Beh na Krivošťanku
Muži (absolútne poradie, 3,2 km, prevýšenie 415 m): 1. Martin Polyácsko (KOB ATU Košice) 19:25 min, 2. Miroslav Smetana (BK Medzilaborce) 20:49, 3. Lukáš Hrubovčák (Jasenov) 20:56.
Ženy (absolútne poradie, 3,2 km, prevýšenie 415 m): 1. Petra Džadová (MBO Strážske) 27:53 min, 2. Michaela Velčko (ŠK Banské) 28:24, 3. Alena Farkašová (AC Michalovce) 28:29.

ČERNOVÁ: Beh ku krížu Černová
Muži (absolútne poradie, 4,2 km, prevýšenie 622 m): 1. Randy Hric 30:15,13, 2. Roland Hric (obaja SkiMo Stats – HricBrothers) 31:37,46, 3. Miloš Magerčák (Dynamečko/Suchá Hora) 33:20,04.
Ženy (absolútne poradie, 4,2 km, prevýšenie 622 m): 1. Monika Chovanová (BK Dolný Kubín) 36:27,25 min, 2. Zuzana Jančiová (Moji ľudia Černová) 40:03,30, 3. Alena Janičeková (Sporttakus running team) 42:04,07.

LUČENEC: Ipeľský beh
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Ádám Boyle 34:25,1 min, 2. Marián Melicherčík (AK Danica Zvolen) 35:07,2, 3. Ondrej Bartko (Zenit Salgótarján) 35:41,7.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Anikó Behanová (Maď.) 39:02,7 min, 2. Jana Martinská (OSSR Sliač) 40:26,9, 3. Kristína Lili Križová (Junior Judoklub Lučenec) 44:05,3.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk