Organizátori 100. MMM v Košiciach, najstaršieho v Európe,  spustili registráciu na jubilejný ročník. Prvá vlna zvýhodneného štartovného bude platiť do 31. januára 2023.  

Organizátori jubilejného 100. ročníka Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach vo štvrtok 1. decembra, presne 10 mesiacov pred štartom (1. 10. 2023) spustili registráciu na najstarší európsky maratón.

Zachované ostávajú všetky kľúčové programy a kampane. Z nich bude azda  najzaujímavejšie  sledovať tú, ktorú priaznivci MMM poznajú pod názvom Môj prvý maratón. Dôvod je zrejmý: zaznievajú opakované hlasy, že práve teraz je tu ten správny impulz a správny čas pripraviť sa na premiérové zdolanie celej maratónskej trate.

Prvá vlna zvýhodneného štartovného bude platiť do 31. januára 2023, bezplatný štart majú k dispozícii hendikepovaní športovci, členovia Diamantového klubu MMM a viacerí bežci vyžrebovaní v kampaniach, ktoré boli spojené s nedávno skončeným 99. ročníom MMM.

Košický maratón, ktorý si aj na konci sezóny udržiava skvelú pozíciu v renkingu World Athletics, bude aj v roku 2023 súčasťou kalendára Svetovej atletiky (WA), a dá sa predpokladať, že v súvislosti s blížiacimi sa jubileami bude počet globálnych presahov a aktivít čoraz viac.

Viac o programe, podmienkach štartu  a samotnej registrácii nájdete na webe podujatia:

www.kosicemarathon.com

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk