Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

DUBNICA NAD VÁHOM: Jarný beh na tartane
Muži (absolútne poradie, 5000 m): 1. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 17:15,03 min, 2. Adam Janíček (Bežecký klub Lysá pod Makytou) 17:30,06, 3. Miloš Jakubčiak (AK Run For Fun Bratislava) 17:58,80.
Ženy (absolútne poradie, 5000 m): 1. Silvia Valová (Zdravie v pohybe Lučatín) 17:56,20 min, 2. Ľubomíra Maníková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 18:25,76, 3. Barbora Brezovská (Trenčín) 18:56,72.

KEŽMAROK: 15. ročník Behu k Hubertovi – Jarný cross
Muži (absolútne poradie, 16 km): 1. Pavol Orolin (RaidLight/Bežecký klub Poprad) 1:08:00,90 h, 2. Martin Bálint (BehamSrdcom.sk) 1:08:04,20, 3. Marek Vidlička (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 1:08:29,6.
Ženy (absolútne poradie, 16 km): 1. Eszter Hortobágyiová (Podhorie) 1:14:23,60 h, 2. Denisa Blašková (Kežmarok) 1:31:07,40, 3. Kristína Hanečáková (Podolínec) 1:31:49,40.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 24:04,80 min.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Kristína Špitková (Kežmarok) 31:18,60 min.

ŠUJA: 24. ročník behu Rajecký Borošovec
Muži (absolútne poradie, 14,1 km): 1. Andrej Paulen (Kamzík 1000+) 49:35 min, 2. Tomáš Michalec (AŠK Fenix Bratislava) 53:08, 3. Rastislav Kalina (MK Rajec) 53:39.
Ženy (absolútne poradie, 14,1 km): 1. Janka Pialová 1:08:47 h, 2. Dominika Vanáková (obe MK Rajec) 1:09:22, 3. Ivana Gajdošíková (Hliník nad Váhom/Bytča) 1:10:42.

MICHALOVCE: 5. ročník Jarného behu Michalovčanov
Muži (absolútne poradie, 3,1 km): 1. Dominik Sopko (TJ Obal servis Košice) 10:16 min, 2. Viliam Novický (Maras team) 10:34, 3. Jozef Fenčík (MBO Strážske) 10:37.
Ženy (absolútne poradie, 3,1 km): 1. Michaela Ivančová (ŠK Banské) 12:25 min, 2. Sandra Ivanková (KOB Akademik TU Košice) 12:55, 3. Ivana Švigárová (1. AK Humenné) 13:03.

KUCHYŇA: 2. ročník behu Kuchynský RUNdal
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Tomáš Szabo (Salomon Slovakia) 48:08 min, 2. Martin Ondruška (Lesky´s Runners) 50:59, 3. Igor Mikuš (Danube Runners) 51:50.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Zuzana Polohová (Lesky´s Runners) 50:41 min, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 55:15, 3. Mária Ullerová 56:23.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Erik Flajzik (AK Junior Holíč) 21:54 min, 2. Róbert Tomovič (Beh Senec) 22:38, 3. Ivan Došek (BEHAME_SPOLU) 23:08.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Eliška Klepková (pr3klep) 25:44 min, 2. Katarína Bátovská (BEHAME_SPOLU) 26:13, 3. Soňa Zajíčková (SHEruns) 28:23.

(LB)

Text k foto:

Silvia Valová vyhrala v Dubnici beh na 5000 m (Jarný beh na tartane) v solídnom čase 17:56,20 min.

FOTO ARCHÍV (sv)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk