Všetko o slovenskej výprave na ME v Berlíne nájdete v špeciálnom bulletine SAZ

Dvadsaťjeden špičkových slovenských atlétov, dvadsaťjeden podrobných profilov našich účastníkov budúcotýždňových ME v Berlíne (6. – 12. 8. 2018) so všetkými možnými štatistickými údajmi v slovenčine aj angličtine.

Čo všetko už dosiahol chodecký šampión Matej Tóth vo svojej mimoriadne úspešnej kariére, akým športom sa venovali tréneri šprintérskeho rekordéra Jána Volka, za koľko zabehne kladivárka Martina Hrašnová šesťdesiatku, či akému športu sa venoval kladivár Marcel Lomnický na začiatku kariéry – to všetko sa dozviete v špeciálnom bulletine k 24. ME v atletike v Berlíne, ktorý pre SAZ pripravil Gabriel Bogdányi.

Nájdete v ňom aj predbežný časový program našich pretekárov v Berlíne a prehľad najväčších slovenských úspechov na ME v ére Československa i samostatného Slovenska od roku 1993.

Želáme príjemné čítanie!

Bulletin SAZ k 24. majstrovstvám Európy v atletike v Berlíne nájdete na webe SAZ www.atletika.sk v Infopaneli alebo v sekcii členská zóna – dokumenty – bulletiny k šampionátom – 2018. Pozrieť si ho môžete aj kliknutím na nasledovnú linku:

https://www.atletika.sk/wp-content/uploads/2018/08/ME-Berl%C3%ADn-FINAL.pdf

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk