Víťaz Svetovej univerziády 2013 v Kazani a siedmy z ME 2016 v Amsterdame na 400 m prekážok Martin Kučera sa na novú sezónu pripravuje na Kanárskych ostrovoch. Už však nie pod vedením Radoslavaa Ivana, ale v príprave mu radí Tomáš Benko.

Víťaz Svetovej univerziády 2013 v Kazani a siedmy z ME 2016 v Amsterdame na 400 m prekážok Martin Kučera sa na novú sezónu pripravuje na Kanárskych ostrovoch. Už však nie pod vedením Radoslavaa Ivana, s ktorým sa po vzájomnej dohode rozišli, ale v príprave mu radí bývalý popredný šprintér a v súčasnosti šéftréner sekcie šprintov SAZ Tomáš Benko.

„Na Kanárskych ostrovoch som našiel perfektné podmienky na tréning, veľmi sa mi tu páči, odmakal som všetko podľa plánu,“ informoval 32-ročný Kučera. „Zatiaľ ide všetko super, na Kanároch ma čaká ešte jeden týždeň.“

Atlét BK HNTN Bratislava si pochvaľuje štadión s novučičkým povrchom, miestny park, kde behá tempové úseky i prípravu na pláži, kde sa venuje odrazovým cvičeniam a odhodom.

Martin Kučera na margo trénerskej otázky podotkol: „Nedávno som nadviazal spoluprácu s Tomášom Benkom, takže tento otáznik mám vyriešený.“

(GB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk