V týchto dňoch vychádza dvojčíslo 2-3/2022 časopisu Slovenská atletika

V týchto dňoch prichádza na svet ďalšie tohtoročné číslo magazínu Slovenská atletika – dvojčíslo 2 a 3 s Jánom Volkom na titulke. Časopis mapuje kompletne celú letnú atletické sezónu 2022 a nájdete v ňom aj všeličo zaujímavého z domáceho atletického diania.

Okrem prehľadu účinkovania slovenskej elity na medzinárodných vrcholoch roka (MS v Eugene, ME v Mníchove, MSJ v Cali, ME do 18 rokov v Jeruzaleme, EYOF v Banskej Bystrici/aj fotogaléria, MS v behu do vrchu a traile v Čiang Mai, medzištátne stretnutia) i súhrne diania na domácich šampionátoch nájdete v 2. čísle Slovenskej atletiky aj profil talentovanej štvorstovkárky Lenky Gymerskej, nazreli sme do kuchyne DAK Tlmače a v rubrike Včera a dnes sme si zaspomínali na úspešné MS 1997 v polmaratóne v Košiciach.

V štatistickej prílohe nájdete III. diel prehľadu všetkých mládežníckych majstrov SR v atletike, nechýba prehľad jubilantov i tých, ktorí nás opustili, rubrika Rozhodcovské okienko a dozviete sa aj o dianí v Detskej atletike.

Časopis Slovenská atletika si môžete kúpiť osobne na sekretariáte SAZ v Bratislave, alebo objednať si ho e-mailom na office@atletika.sk. Najpohodlnejšie je však zabezpečiť si ho formou celoročného predplatného.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk