V sobotu 23. 1. mimoriadne rokovala trénerská komisia SAZ

V sobotu operatívne rokovala on-line trénerská komisia SAZ, ktorá sa zaoberala vplyvom najnovšej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR na plánovanú domácu halovú atletickú sezónu. O čom TK SAZ debatovala a na čom sa dohodla?
– Prebrala prípravy 20. ročníka halového mítingu Elán v Bratislave, členovia komisie si prešli formát a logistiku pretekov.
– Predbežne platí, že podujatie sa uskutoční v nedeľu 31. 1., ale dôležité bude najmä to, na čom sa dohodnú viceprezident SAZ Ladislav Asványi a generálny sekretár Vladimír Gubrický na pondelkovom stretnutí na Regionálnom úrade zdravotníctva Bratislava.
– TK SAZ prebrala aj základné informácie k výškarskej Banskobystrickej latke (2. 2.) a k halovým majstrovstvám SR (20. – 21. 2.), debatovala o dokončení halovej sezóny so snahou uskutočniť čo najviac podujatí a hovorilo sa aj o štarte hlavnej letnej sezóny.
– Členovia komisie diskutovali takisto o účasti slovenských tímov na World Relays v poľskom Chorzowe (1. – 2. 5.) a rozobrali aktuálny stav v jednotlivých sekciách disciplín.
(GB)
Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk