Top4Running oficiálnym dodávateľom Slovenského atletického zväzu

Top4Running a Slovenský atletický zväz sa dohodli na spolupráci, ktorá prinesie benefity pre jednotlivých atlétov aj celé kluby

Slovenský atletický zväz vstúpi do novej sezóny posilnený o nového partnera. Úsilie slovenských atlétov nielen na absolútnych vrcholoch roku 2023 – halových majstrovstvách Európy v Istanbule, letných majstrovstvách sveta v Budapešti či európskych šampionátoch juniorov a atlétov do 23 rokov – podporí spoločnosť Top4Running. Obe strany veria, že ide o začiatok dlhodobej spolupráce. Popredný predajca špičkovej obuvi, oblečenia, výživy a ďalšieho vybavenia pre všetky disciplíny a výkonnostné kategórie bežcov do nej vstupuje na základe skúseností nadobudnutých z dlhoročného partnerstva s Českým atletickým zväzom.

Nadviazanie dlhodobého a strategického partnerstva so Slovenským atletickým zväzom si vysoko vážime. Vnímame ho ako dôležité posilnenie nielen v bežeckom segmente, ale aj v športovom prostredí celkovo. Spolupráca so strešnou organizáciou je vždy veľký záväzok, ale Top4Running má všetky predpoklady a aj potrebné skúsenosti na to, aby poskytoval najlepší servis na trhu nielen pre jednotlivcov, ale aj pre kluby a federácie. Slovenský atletický zväz v uplynulých rokoch investoval nezanedbateľné finančné prostriedky do rozvoja – nielen vo sfére športovej infraštruktúry. Rozhodne chceme hľadať cesty, ako sa do tohto procesu zapojiť – či už podporou talentovanej mládeže alebo účasťou na ďalších projektoch prispievajúcich k napredovaniu atletiky ako takej,“ priblížil hlavné dôvody nadviazania spolupráce Jan Steiner, Team Sales Director spoločnosti, a doplnil ho Sponsorship Manager Jakub Špetlík: „Rozvoj online a offline aktivít je pre nás priorita. Chceme do nich zapojiť nielen atlétov, ale aj fanúšikov, a ponúknuť im čo najširšie spektrum marketingových akcií. Doplníme tým naše aktivity v portfóliu klubov a federácií v Českej republike či v Nemecku, ktorým poskytujeme kompletný servis a marketingovo s nimi spolupracujeme.“

Partnerstvo s Top4Running prinesie slovenským atlétom a klubom v prvej fáze výhodnejšie nákupy na špecializovanom e-shope https://top4running.sk/. Vďaka nej budú mať jeho členovia potrebné vybavenie ešte dostupnejšie. Aktuálne (do 31. 12. 2022) môžu všetci nakupovať so zľavou 20 % z maloobchodnej ceny pri použití kódu GALA20 vytvoreného pri príležitosti galavečera Atlét roka 2022.

Predstavujeme Top4Running

Top4Running je domov pre všetkých bežcov. Nezáleží, či beháš v meste, na ovále alebo v teréne, vybavíme ťa bežeckou obuvou, ktorá ti sadne ako uliata a bude ti slúžiť presne podľa tvojich predstáv. K tomu sa u nás môžeš obliecť od hlavy až po päty do štýlového a najmä funkčného bežeckého outfitu, v ktorom bude zdolávanie ďalších kilometrov ešte väčšia radosť. Nezabúdame ani na ďalšie vybavenie, ako sú batohy alebo čoraz obľúbenejšie športové hodinky. A keďže veríme, že na kvalite záleží, nájdeš u nás iba najmodernejšie a najkvalitnejšie výrobky od spoľahlivých svetových značiek, za to ručíme. Existuje milión dôvodov, prečo beháme, a milión spôsobov, ako beháme. My v Top4Running veríme, že či už naháňaš svetové rekordy alebo beháš čisto pre potešenie, na atletickom ovále alebo v prírode, osamote alebo s parťákom, pravidelne alebo iba občas, všetkých by nás mala spájať jedna vec: radosť z behu. Ako skúsený tím bežcov vieme, čo všetko je s takouto radosťou spojené, a preto ju chceme prehlbovať a šíriť ďalej. Aby nás behalo ešte viac, aby sme sa stále zlepšovali, aby nás to nikdy neprestalo baviť. Vyber si svoj produkt na https://top4running.sk/.

(JM)

FOTO: TOP4RUNNING

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk