Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

MARTIN: Na Luciu s Luciou
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Lukáš Kubička (AK ZŤS Martin) 31:26 min, 2. Pavol Bakoš (Chlebnice) 32:02, 3. Michal Sadloň (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 33:59.
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Lucia Vlčáková (ŠK Dukla Banská Bystrica) 35:17 min, 2. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 36:55, 3. Anna Zvarová (Svetielko nádeje Banská Bystrica) 40:02.

MACHULINCE: Machulinská dvadsiatka
Muži (absolútne poradie, 20 km): 1. Matúš Kompas (ŠK ŠOG Nitra) 1:09:04 h, 2. Vladimír Kováč (Skačany) 1:09:09, 3. Tomáš Borčin (RSUCNR) 1:11:15.
Ženy (absolútne poradie, 20 km): 1. Veronika Páleníková (ŠK ŠOG Nitra) 1:20:06 h, 2. Tatiana Mačajová Jaseková (ŠK Cyklotour Sereď) 1:26:01, 3. Andrea Belzárová (Šaľa) 1:29:33.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Peter Biely (AC Stavbár Nitra) 21:20 min, 2. Miroslav Kadorík 21:54, 3. Miroslav Jurík (obe Zlaté Moravce) 22:34.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Veronika Hudecová (Flinstonovci) 26:27 min, 2. Dana Kozarová (Nitra) 26:39, 3. Jana Miškolczyová 27:23.

RAJECKÉ TEPLICE: Beh svätého Andreja
Muži (absolútne poradie, 4,6 km): 1. Matej Záň (STG Žilina), 2. Miroslav Hájek (MK Rajec) +2,65 s, 3. Zdeno Koleda (ŠKP Žilina) +29,31.
Ženy (absolútne poradie, 4,6 km): 1. Janka Kuzmová, 2. Miriama Brezániová +2,43, 3. Zuzana Kasmanaová ml. (všetky MK Rajec) +1:49,27.

NOVÁ POLIANKA: Zimná bežecká séria – 2. kolo
Muži (absolútne poradie, 7,6 km): 1. Filip Kravčák (Vyšné Hágy) 31:47,99 min, 2. Róbert Furman 31:59,57, 3. Martin Vanečko (obaja PretekaRYS) 32:49,29.
Ženy (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Žaneta Goleňová (MARAS Team) 29:35,76 min, 2. Jurina Mrázová (CrazyWoMan Active Planet BB) 29:46,46, 3. Drahomíra Popracová (sporttatry.sk) 32:48,46.

ČEČEJOVCE: Séria Adventných behov – 2. kolo
Muži (absolútne poradie, 15,27 km): 1. Gabriel Nagy (Moldava nad Bodvou) 54:29 min, 2. Marek Lukáč (AK Slávia TU Košice) 59:03, 3. Vladimír Vaľa (Košice/Malá Lodina) 1:03:32.
Ženy (absolútne poradie, 15,27 km): 1. Petra Šamuláková (Košice/Malá Lodina) 1:02:24 h, 2. Zuzana Damko (ProRUN Moldava) 1:13:18, 3. Slavomíra Sabolová (Košice) 1:13:32.
Muži (absolútne poradie, 7,5 km): 1. Viktor Želinský (ProRUN Moldava) 29:40, 2. Matúš Semán (BK Topľan Lúčka) 30:14, 3. Martin Ďuríček (Gemerská Poloma) 30:36.
Ženy (absolútne poradie, 7,5 km): 1. Soňa Karabašová (Active life team) 36:25, 2. Jolana Bukovičová (NIKA WRC Rožňava) 37:21, 3. Helena Benková (Active life) 37:29.

NITRA: Intersport Nitrianska bežecká liga – 10. kolo
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Pavol Biely (AC Stavbár Nitra) 18:43 min, 2. Adam Klbik (BK Duslo) 19:41, 3. Tomáš Pintér (Nitra) 20:02.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Sylvia Behúlová (Golianovo) 23:34 min, 2. Jana Miškolczyová 24:17, 3. Eva Trubáčiková ml. (Slažany) 26:27.

ŠEMŠA: Lesný beh priateľov Šemše
Muži (absolútne poradie, 11 km): 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 40:00 min, 2. Marek Pavličko (Elán Kežmarok) 43:57, 3. Erik Seman 44:59.
Ženy (absolútne poradie, 11 km): 1. Katarína Lamiová (VKM – Víkendový kilometrovník) 50:37 min, 2. Lenka Kalafusová (Active life) 54:59, 3. Petronela Školníková (Pro-body sport team) 57:29.
Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Erik Onofrej (BK Furča Košice) 22:44 min, 2. Martin Ďuríček 23:31, 3. Matúš Fábry (Blackbike.sk) 23:58.
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Stela Tudevdorj 28:02, 2. Jana Dobrovičová (obe Active life) 28:16, 3. Anna Sukeníková 29:48.

BRATISLAVA: Beh 2 míle Bratislava – 12. kolo
Muži (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Taras Ivaniuta 10:10,30 min, 2. Michal Ondrej 11:07,93, 3. Matúš Kušík 11:38,99.
Ženy (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Mária Danečková 12:31,08 min, 2. Mária Hiklová 13:27,21, 3. Júlia Gabajová 14:02,58.

SNINA: Charitatívny Mikulášsky beh pre Grétku
Muži (absolútne poradie, 5,2 km): 1. Václav Stržínek (Sninské mačiaky) 18:50 min, 2. Lukáš Onuška (AC Michalovce) 19:13, 3. Marek Galajda (BehajmeSpolu.sk) 19:57.
Ženy (absolútne poradie, 5,2 km): 1. Zuzana Bochová (Giglovce) 22:27 min, 2. Nikola Chochlová (Snina) 23:16, 3. Marcela Marcinová (BK Humenné) 23:54.

PÚCHOV: Mikulášsky beh
Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Ján Vronka (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 33:13 min, 2. Bohdan Kabanov (Púchov) 33:15, 3. Jozef Kováč (BK Lysá pod Makytou) 33:23.
Ženy (absolútne poradie, 9 km): 1. Ľubomír Maníková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 35:59 min, 2. Iveta Hulvátová (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 40:36, 3. Martina Jurčiová (Lazy pod Makytou) 43:04.

Text k foto: Štart pretekov Na Luciu s Luciou, v strede s číslom 80 Lucia Vlčáková, najrýchlejšia zo žien.
FOTO: https://www.facebook.com/tvturiec

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk