Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

TURČEK: Beh okolo priehrady Turček
Muži (absolútne poradie, 13 km): 1. Martin Juran (Run for Fun Bratislava-Petržalka) 54:28 min, 2. Matúš Vlčko 55:00, 3. Martin Hatala (obaja Moji ľudia Černová) 55:10.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 1:02:37 h, 2. Jarmila Kakusová (Zákamenné) 1:07:50, 3. Žaneta Luptovcová (Kia on track!) 1:08:12.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Róbert Judiak (KB Breza/Zolná Skyrunning TEAM) 24:17 min, 2. Anton Kuba (Fit-Šport masáže) 24:57, 3. Marcel Horvát (MaM Team) 25:24.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Ivana Brcková 28:43 min, 2. Nikola Maťková (Turany) 29:43, 3. Rebeka Tóthová (Fan Team) 30:12.

TATRANSKÁ LOMNICA: 3. ročník Lomnickej desiatky
Muži (absolútne poradie, 10 km, prevýšenie 100 m): 1. Emil Drabik 35:38,6 min, 2. Jan Wydra 37:30,3, 3. Michala Talaga (všetci Poľ.) 37:30,9.
Ženy (absolútne poradie, 10 km, prevýšenie 100 m): 1. Luca Némethová (Maď.) 43:40,9 min, 2. Denisa Martonová (STG Krompachy) 45:27,8, 3. Slávka Mlynčeková (ŠK Copyservis Lipt. Mikuláš) 45:48,2.
Muži (absolútne poradie, 4 km, prevýšenie 100 m): 1. Dominik Jakubkovič (MARAS team) 14:33,0 min, 2. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská N. Ves) 15:01,3, 3. Jaroslav Lavrik (TJ Spišský Štiavnik) 15:02,6.
Ženy (absolútne poradie, 4 km, prevýšenie 100 m): 1. Katarína Sládečková (Nitra) 18:49,8 min, 2. Silvia Odelgová (MARAS team) 19:31,7, 3. Eva Mladá (Vysoké Tatry) 19:55,8.

BELÁ: 5. ročník terénneho behu s prekážkami Lobad Race
Muži (absolútne poradie, 5 km, 15 prekážok): 1. Róbert Tomovič (Beh Senec) 21:27 min, 2. Ľuboš Bogdányi (Galantská elita) 22:12, 3. Gabriel Boros 22:22.
Ženy (absolútne poradie, 5 km, 15 prekážok): 1. Klára Vevurková (Štúrovo) 27:58 min, 2. Veronika Vallová 29:59, 3. Zuzana Valková 30:43.

BRATISLAVA: Beh na 2 míle Bratislava – 6. kolo
Muži (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Konštantín Kocian (behame.sk) 10:02,37 min, 2. Taras Ivaniuta (Reštartni sa.sk) 10:20,40, 3. Lukáš Zámečník 10:36,11.
Ženy (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Diana Ambrusová 12:02,55 min, 2. Mária Danečková (Reštartni sa.sk) 12:32,27, 3. Miriama Konrádová 12:52,11.
(LB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk