Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

PEZINOK: 4. ročník Murat mikulášskeho krosu

Muži (absolútne poradie, 12,7 km): 1. Andrej Foltín (AK Veterán Bratislava/Kamzík 1000+) 48:16 min, 2. Pavol Bukovac 51:39, 3. Ján Matúš (obaja behame.sk) 52:00.

Ženy (absolútne poradie, 12,7 km): 1. Katarína Bátovská (behame.sk) 1:00:56 h, 2. Zuzana Polohová (Lesky´s Runners) 1:02,18, 3. Dagmar Vargová (AK Bojnčky) 1:03:04.

BRATISLAVA-DÚBRAVKA: 1. kolo ČSOB Zimnej série 2018/2019

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Marek Hladík (BMSC Bratislava) 33:43 min, 2. Martin Žigo (behame.sk) 37:40, 3. Louis Suggett 38:04.

Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Lucia Fabianová (Adidas Runners Bratislava) 43:02 min, 2. Michaela Sasváriová (Lekáreň v Retre) 44:16, 3. Renáta Mrázová (AK Veterán Bratislava) 45:03.

Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Leonard Lendvorský (Adidas Runners Bratislava) 16:31 min, 2. Taras Ivanjuta (Reštartni sa.sk) 17:09, 3. Juraj Polák (3NT Bratislava) 17:24.

Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Romana Komarňanská (BMSC Bratislava) 19:15 min, 2. Ivana Záškvarová (Adidas Runners Bratislava) 19:59, 3. Mária Danečková (Reštartni sa.sk) 20:23.

MARTIN: 5. ročník behu Na Luciu s Luciou

Muži (absolútne poradie, 8,5 km): 1. Marek Gajdula (CyS APS Žilina) 34:29 min, 2. Ján Néger (KBL Martin) 34:51, 3. Pavol Bakoš (Chlebnice) 35:15.

Ženy (absolútne poradie, 8,5 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 37:38 min, 2. Petra Machálková (CyS APS Žilina) 40:13, 3. Tímea Hírošová (Martin) 43:28.

HANDLOVÁ: Handlovská kapustnica

Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Michal Kováč (Run for Fun) 28:20,8 min, 2. Peter Ursíny (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 29:30,5, 3. Tomáš Benko (ŠK Achilles Handlová) 29:36,6.

Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Silvia Valová (AK ZVP Lučatín) 31:20,4 min, 2. Katarína Gundová (X Runners PE) 34:06,9, 3. Barbora Šimonová (AK ZVP Lučatín) 34:22,1.

Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Štefan Kubálek (ŠK Achilles Handlová) 15:08,0.

Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Monika Nováková (Handlová) 22:25,3 min.

PÚCHOV: 5. ročník Zimného behu v Púchove

Muži (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Ján Križák (AŠK Skalica) 19:30 min, 2. Štefan Štefina (Omes.sk) 19:38, 3. Adam Janíček (BK Lysá pod Makytou) 19:45.

Ženy (absolútne poradie, 5,7 km): 1. Iveta Hulvátová (Dubnica) 23:21 min, 2. Ivona Pavlisová 25:08, 3. Monika Kadlecová (obe BK Lysá pod Makytou) 25:19.

BARDEJOV: 19. ročník Mikulášskeho behu

Muži (absolútne poradie, 7,8 km): 1. László Gregor (Maď.) 24:25,4 min, 2. Pavlo Vereckyj 24:52,4, 3. Sergej Rasčupkin (obaja Ukr.) 25:01,2,… 5. Jozef Urban (TJ Obal servis Košice) 25:37,5.

Ženy (absolútne poradie, 7,8 km): 1. Valentina Kiliarská (Ukr.) 29:06,2, 2. Csilla Papová (Maď.) 30:23,0, 3. Petra Pastorová (ČR) 30:55,1, 4. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 31:31,8.

(LB)

Text k foto:

Leonard Lendvorský vyhral súťaž mužov na 5 km v 1. kole ČSOB Zimnej série 2018/2019 v Bratislave-Dúbravke.

FOTO BE COOL/RÓBERT PAŽITNÝ

Víťazi pretekov na 10 km v 1. kole ČSOB Zimnej série 2018/2019 v Bratislave-Dúbravke Romana Komárňanská a Marek Hladík.

FOTO BE COOL/RÓBERT PAŽITNÝ

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk