Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

BRATISLAVA: ČSOB zimná séria 2022/2023 – 1. séria „Mikulášska edícia“
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Oliver Andrew 32:29 min, 2. Martin Rusina (BMSC) 33:06, 3. Dávid Žigo (PROefket team) 33:18.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Petra Pukalovičová (SHEruns) 41:00 min, 2. Monika Dolinajová 41:06, 3. Lenka Stopjaková (obe BMSC) 42:51.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Filip Jančík (AO Slávia STU Bratislava) 16:08 min, 2. Filip Lizák (3NT Bratislava) 16:36, 3. Juraj Polák (BMSC) 17:23.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Romana Komarňanská (SHEruns Slovakia) 18:39 min, 2. Barbora Brezovská (BMSC) 19:48, 3. Stefania Salazar Urvayová (3NT Bratislava) 19:56.

BRATISLAVA: ČSOB zimná séria 2022/2023 – virtuálne preteky – 1. séria „Mikulášska edícia“
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Dávid Matis (ŠKP Trstená) 37:44 min, 2. Juraj Mátel (Horňany) 43:11, 3. Martin Teplan (TK Nové Zámky) 43:42.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Monika Pšenáková (STABA – Slovak Triathlon Academy) 47:27 min, 2. Andrea Boháčová (Keď dobehnem som dobrá) 47:45, 3. Mária Dobiašová Eliášová 48:59.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Ján Adamovič 19:40 min, 2. Ivan Bebják 20:05, 3. Ján Veselý 20:29.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Katarína Sivoková 19:50 min, 2. Karin Babková 21:40, 3. Ivana Vargová 23:29.

MODRA: Beh Jána Veštíka
Muži (absolútne poradie, 10 km, prevýšenie 472 m): 1. Martin Juran (Run for Fun) 45:10 min, 2. Šimon Betina (Psy, mačky, škrečky) 51:55, 3. Juraj Šintál (bernohy.sk) 51:56.
Ženy (absolútne poradie, 10 km, prevýšenie 472 m): 1. Diana Tonhauzerová (HK Filozof) 58:16 min, 2. Miriam Ouská 1:05:43, 3. Magdaléna Kulhánek 1:05:44.

MEDZEV: Séria Adventných behov – 3. kolo
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 43:04 min, 2. Denis Fridmanský (Cassovia Running Team Košice) 48:35, 3. Gabriel Nagy (Moldava nad Bodvou) 49:23.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Slavomíra Sabolová (Košice) 1:05:35 h, 2. Zuzana Damko (ProRUN Moldava) 1:06:53, 3. Marcela Droppová (Active life Košice) 1:08:17.
Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Viktor Želinský (ProRUN Moldava) 20:02 min, 2. Martin Ďuríček (Gemerská Poloma) 20:51, 3. Matúš Semán (BK Topľan Lúčka) 21:16.
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Jolana Bukovičová (NIKA WRC Rožňava) 26:55 min, 2. Monika Škovrunská (ProRUN Moldava) 30:01, 3. Andrea Halászová (Moldava nad Bodvou) 30:41.

MAJCICHOV: Majcichovský maratón
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Jozef Košík (Vrtuľníkové krídlo Prešov) 42:04 min, 2. Patrik Valovič (Orthos Gym) 45:31, 3. Samuel Ščípa (MIBOS Šaľa) 45:54.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zdenka Hezká (Atletický oddiel Šaľa) 42:27, 2. Andrea Belzárová (Šaľa) 49:52, 3. Dana Kolárová (Nitra) 50:08.
Muži (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Matúš Varačka (Beckov) 1:32:30 h, 2. Peter Kalafut (Spišská Nová Ves) 1:32:33, 3. Tomáš Novek (BC Ružinov) 1:53:17.
Ženy (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Martina Škovranová (Šaľa) 1:42:14 h, 2. Katarína Viteková (HNTN) 1:53:34, 3. Lenka Morvayová (Bratislava) 1:56:38.
Muži (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Tibor Kováč (AK ZVP Lučatín) 3:18:24 h, 2. Pavol Hrašna (Stellantis Run Team) 3:26:02, 3. Ľudovít Križan (Gebrüder Weiss) 3:40:03.
Ženy (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Michaela Káčerová 4:10:13 h.
Štafeta (absolútne poradie, 3 x 14 km): 1. Jašteri (Blaho, Hupko, Glasa) 3:02:02 h.

Text k foto: Víťazka behu na 5 km Romana Komarňanská v cieli v rámci prvého kola ČSOB zimnej série 2022/2023.
Foto: https://www.facebook.com/bratislava.marathon

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk