LIMITY NA OH V TOKIU (1)
kladivo: Marcel Lomnický (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 79,19
NOVÉ LIMITY NA ME DO 23 ROKOV (1)
200 m: Viktória Strýčková (Slávia UK Bratislava) 24,15
JUNIORSKÉ REKORDY SR (2)
100 m: Viktória Forster (ŠK ŠOG Nitra) 11,67
100 m prek.: Viktória Forster (ŠK ŠOG Nitra) 13,58
REKORDY MAJSTROVSTIEV SR (1)
100 m prek.: 13,11 Stanislava Škvarková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica)
SLOVENSKÉ VÝKONY ROKA (12)
MUŽI (4)
výška: Lukáš Beer (AC Stavbár Nitra) 220
trojskok: Tomáš Veszelka (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 15,58
kladivo: Marcel Lomnický (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 79,19
4 x 400 m (kluby): Slávia STU Bratislava (Hanic, Pavelka, Dömötör, Marček) 3:17,65
ŽENY (8)
100 m: Monika Weigertová (Slávia UK Bratislava) 11,59
800 m: Gabriela Gajanová (AK ZŤS Martin) 2:03,41
5000 m: Zuzana Michaličková (AO Žilina) 17:26,57
žrď: Lujza Paliderová (AK UMB B. Bystrica) 350
guľa: Natália Váleková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 14,07
disk: Barbora Jakubcová (Atletika Košice o. z.) 44,75
oštep: Petra Hanuliaková (Slávia Trenčín o. z.) 46,68
4 x 100 m (kluby): ŠK ŠOG Nitra (Takácsová, Švecová, Kovačovicová, Forster) 46,81
NAJÚSPEŠNEJŠÍ JEDNOTLIVCI
Iveta Putalová (ŠK Dukla) 2 – 1 – 0
Matej Baluch (ŠK Dukla) 2 – 1 – 0
Peter Kováč (Slávia STU) 2 – 0 – 0
Viktória Forster (ŠK ŠOG Nitra) 1 – 2 – 0
Jakub Benda (Naša atletika) 1 – 1 – 2
Patrik Dömötör (Slávia STU) 1 – 1 – 1
Lenka Kovačovicová (ŠK ŠOG Nitra) 1 – 1 – 1
NAJVIAC MEDAILÍ
4 medaily: Jakub Benda (1 – 1 – 2, zlato: 4 x 100 m, striebro: 200, bronz: diaľka, 4 x 400 m)
MEDAILOVÁ BILANCIA
ŠK Dukla o. z. Banská Bystrica 11 – 8 – 4
ŠK ŠOG Nitra 5 – 7 – 4
Slávia STU Bratislava 3 – 7 – 6
Slávia UK Bratislava 3 – 2 – 1
AC Stavbár Nitra 2 – 2 – 2
Naša atletika Bratislava 2 – 1 – 4
Atletika Košice o. z. 2 – 1 – 0
AK ZŤS Martin 2 – 0 – 0
Slávia Trenčín o. z. 1 – 2 – 4
MŠK Vranov n/T. 1 – 1 – 0
AO Žilina 1 – 0 – 1
AK Spartak Dubnica 1 – 0 – 1
Inter-SC Bratislava 1 – 0 – 0
AK UMB B. Bystrica 1 – 0 – 0
MŠK Žiar n/Hr. 1 – 0 – 0
BK HNTN Bratislava 1 – 0 – 0
AŠK Slávia Trnava 0 – 1 – 2
ŠK Vital Bratislava 0 – 1 – 1
ŠK Atóm Levice 0 – 1 – 0
1. AK Humenné 0 – 1 – 0
Atletika Bratislava 0 – 1 – 0
Slávia TU Košice 0 – 1 – 0
Sparta Považská Bystrica 0 – 1 – 0
AC Malacky 0 – 0 – 3
AK Bojničky 0 – 0 – 1
BMSC Bratislava 0 – 0 – 1
Atletika Nové Mesto n/V. 0 – 0 – 1
Akademik TU Košice 0 – 0 – 1
AK ZVP Lučatín 0 – 0 – 1