Pozvánka na zaujímavý workshop: Pohľad do zákulisia veľkých bežeckých podujatí

Milí bežci, vážení priatelia,

spoločnosť Be Cool v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom vás pozýva na jedinečný a dúfame, že aj veľmi zaujímavý a poučný workshop organizátorov najvýznamnejších slovenských bežeckých a triatlonových podujatí.

Dozviete sa na ňom, o čom ste možno ani len netušili. Organizátori ČSOB Bratislava Marathon, MMM v Košiciach, Štefánik Trailu a Oravaman Triathlonu a minuloročných úspešných ME v krose v Šamoríne poodhalia zákulisie príprav týchto významných podujatí. Dozviete sa o veciach, ktoré počas pretekov takmer vôbec nevnímate, organizátori vám objasnia, čo všetko musia spraviť, aby stovky či tisícky bežcov odchádzali z podujatí spokojné a s úsmevom na tvári.

Workshop sa uskutoční vo štvrtok 5. apríla od 18.00 do 20.10 h v jednej z kinosál Cinema City v nákupnom centre Eurovea (presné miesto ešte oznámime). Po prezentáciách jednotlivých organizátorov bude nasledovať panelová diskusia účastníkov, kde sa môžete pýtať čokoľvek, čo vás zaujíma, ponúknuť námety na vylepšenie podujatí, prípadne sa dozvedieť zákulisné info z príprav a organizácie podujatí.

Záver workshopu obohatí premietanie dokumentárneho filmu Martina Urbaníka a jeho kolegov s názvom „Kroky na hrane“ o šestici ultrabežcov, ktorí sa 21. apríla 2017 vydali v stopách väzňov z koncentračného tábora v Osvienčime Rudolfa Vrbu a Alfréda Wetzlera, bežali odtiaľ 170 km až do Žiliny a takto si pripomenuli ich čin.

Vstupné na workshop je dobrovoľné, z kapacitných dôvodov je potrebné predregistrovať sa na stránke www.bratislavamarathon.com. Počet miest je limitovaný – 100. Registrácia bude spustená štvrtok 08.03.2018

(GB, JP)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk