Po triumfe v kategórii Mládežník roka v slovenskej ankete Atlét roka 2022 získal talentovaný guliar Karel Šula ml. ďalšie ocenenie. Piateho z juniorských MS v Cali ocenilo Národné športové centrum (NŠC) v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR spolu s ďalšími 14 športovcami za výsledky v roku 2022.

Po triumfe v kategórii Mládežník roka v slovenskej ankete Atlét roka 2022 ďalšie ocenenie pre talentovaného guliara Karla Šulu ml. z klubu BK HNTN Bratislava.

Piateho z juniorských MS v Cali ocenilo Národné športové centrum (NŠC) v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR spolu s ďalšími 14 športovcami za výsledky v roku 2022.

Ocenenie si takisto prevzalo 12 trénerov, nechýbal medzi nimi ani Karel Šula starší, kouč a zároveň otec oceneného mladého guliara.

Na slávnosti v Bratislave sa zúčastnil i prezident SAZ a viceprezident SOŠV Peter Korčok, riaditeľ NŠC Vladimír Baluška a minister školstva Ján Horecký.

Šula ml. na juniorských MS v Cali získal najlepšie slovenské umiestenie (5.), výkonom 19,70 m 6-kilovým náčiním v európskych tabuľkách 2022 na 7. a vo svetových na 12. mieste.

(GB)

FOTO JÁN LUKY

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk