MMM v Košiciach opäť slovenským šampionátom v maratóne: ako sa prihlásiť na MMM aj M-SR

Už takmer tradične na MMM v  Košiciach dekorujú i majstrov a majsterky Slovenska v maratónskom behu a nie je veľkým prekvapením, že to inak nebude ani teraz, keď sa chystá jubilejný 100. ročník košického maratónu.

Vzhľadom k tomu, že pridelenie šampionátu do Košíc i definovanie všetkých podmienok zo strany Slovenského atletického zväzu sa uskutočnilo neskôr, než bola 1. decembra 2022 otvorená registrácia na samotný Medzinárodný maratón mieru, mohlo dôjsť k viacerým situáciám, keď sa bežec registrujúci na MMM 2023 nevedel v tom istom momente zrealizovať aj svoju prihlášku na majstrovstvá Slovenska.

Pokiaľ patríte k pretekárom s týmto statusom a spĺňate podmienky na účasť na šampionáte (Propozície MSR 2023: https://www.kosicemarathon.com/wp-content/uploads/docs/msr/MSR-2023.pdf), vyplňte svoje údaje v tomto formulári:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qXZ1tS6pBUOMB0Y2zaJqIic1ifXgiUNMkq-Gs-uwv_xUNkUzUlY1OEYyT0dIMVZNMDBTOE5JOUZCTy4u&wdLOR=cC2C805B3-F272-4992-BA72-25D9BB6A6DEB

V prípade ďalších nejasností kontaktujte svoj klub, preverte či klub i vy, ako bežec spĺňate kritériá SAZ, prípadne svoju otázku zašlite na info@kosicemarathon.com.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk