Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku


MARTIN: Behu k srdcu SNP
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. William N. Solheim (Nór.) 33:23,40 min, 2. Robin Bučo (AK ZŤS Martin) 33:42,08, 3. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 34:04,72.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Michaela Kucháriková (AC Kriváň Liptovský Mikuláš) 39:57,43 min, 2. Lenka Lomnická (ŠK Achilles Handlová) 43:07,14, 3. Liliana Hausnerová (BK Méta Martin) 44:15,41.

ŽILINA: Big Bear’s Backyard Ultra Challenge
Muži (absolútne poradie): 1. Pavol Porubčan 214,6 km, 2. Adam Drga 207,9 km, 3. Peter Ondráš 160,9.
Ženy (absolútne poradie): 1. Soňa Kopčoková 174,4 km, 2. Lenka Sentkerestiová 134,1, 3. Martina Čibová 107,3.

BOJNIČKY: Beh vinicami Bojničiek a Hlohovca
Muži (absolútne poradie, 9,5 km): 1. Taras Ivaniuta (RestartniSa.sk) 34:56, 2. Adam Kĺbik (BK Duslo) 36:56, 3. Pavol Masaryk (AK Senica) 37:25.
Ženy (absolútne poradie, 9,5 km): 1. Zuzana Polohová (Lesky´s Runners) 42:58 min, 2. Martina Burzová (AKV Bratislava) 43:08, 3. Andrea Belzárová (Šaľa) 43:29.

HRONOVCE: Zelenyákova trinástka
Muži (absolútne poradie, 13 km): 1. Kristián Gutrai (Maď./Esztergomi Futóművek) 51:04 min 2. Andrej Petrovics (Čata) 52:20, 3. Milan Maľa (ŠK Nová Dedina) 53:12.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Martina Šramková (Novozámocká bežecká komunita) 1:05:31 h, 2. Iveta Chlebáková (Svetielko nádeje) 1:07:48, 3. Hana Laktišová 1:08:22.
Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Michal Šebeňa (Atléti Vráble) 14:30 min.
Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Emília Véghová (Želiezovce) 16:33 min.

PONIKY: Memoriál Ondreja Holca v cezpoľnom behu Poniky
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Matej Schieber (BBtrener.sk) 38:12,4 min, 2. Jakub Palúch (Zolná Skyrunning Team) 41:53,3, 3 Tadeáš Vydal (Johnbidon) 42:05,2.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 43:07,3 min, 2. Lucia Pivarčiová (Trian UMB B. Bystrica) 44:02,4, 3. Barbora Šimonová (Banská Bystrica) 45:42,0.

Muži (absolútne poradie, 3,7 km): 1. Matej Podhorský (Klub biatlonu Predajná) 15:17,5 min.
Ženy (absolútne poradie, 3,7 km): 1. Natália Gerő (Barani BB) 17:50,9 min.

ZVOLEN: Zvolenská Grgalica
Muži (absolútne poradie, 24 km, prevýšenie 780 m): 1. Miroslav Hraško (Zolná Skyrunning) 1:36:26,06 h, 2. Richard Kukliš (Horoklub Hriňová) 1:38:44,75, 3. Michal Králik (Krupina) 1:46:17,56.
Ženy (absolútne poradie, 24 km, prevýšenie 780 m): 1. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 1:51:08,47 h, 2. Jana Martinská (OSSR-TK Sliač) 1:58:44,93, 3. Vanda Jenejová (Horná Lehota) 1:59:52,85.
Muži (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 470 m): 1. Tomáš Cerovský (Ruscona Team) 47:29,42 min, 2. Tomáš Smolka (Pávnica) 48:43,35, 3. Peter Szigety (HZV VF) 50:22,29.
Ženy (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 470 m): 1. Zuzana Rapčanová (ŠK Detva v pohybe) 59:59,57 min 2. Renata Balková 1:01:16,25, 3. Simona Lomázová (Bežecký klub Dolný Kubín) 1:02:39,87.

BRATISLAVA: Račiansky kros – jeseň
Muži (absolútne poradie, 15 km, prevýšenie 460 m): 1. Dávid Žigo (PROefekt team) 58:52,69 min, 2. Taras Ivaniuta (RestartniSA.sk) 59:03,13, 3. Peter Čudrnák (Pekáreň Kvetoslavov) 1:02:17,23.
Ženy (absolútne poradie, 15 km, prevýšenie 460 m): 1. Veronika Vávrová (ČR) 1:16:45,47 h, 2. Anežka Mihálová 1:18:51,40, 3. Lenka Charvátová (Bratislava Runners) 1:23:45,00.
Muži (absolútne poradie podľa výkonov po prepočte koeficientom veku, 9 km, prevýšenie 320 m): 1. Viliam Novák (Železná studnička Bratislava) 32:47,90 min, 2. Miroslav Ďuračka (Liga lanovka) 34:34,98), 3. Vladimír Cích (behame.sk) 36:54,98.
Ženy (absolútne poradie podľa výkonov po prepočte koeficientom veku, 9 km, prevýšenie 320 m): 1. Ľubica Bérešová 43:28,58 min, 2. Tatiana Churá (Remax Runshop) 46:24,63, 3. Mária Hiklová (Multisport Triathlon Team) 47:02,16.

VECHEC: T1 Ring Kros
Muži (absolútne poradie, 8,3 km, prevýšenie 250 m): 1. Jozef Urban (Sadrokartóny Košice) 33:12,3 min, 2. Adrián Devečka (Michalovce) 33:24,0, 3. Michal Jenčo (Vranov nad Topľou) 34:18,0.
Ženy (absolútne poradie, 8,3 km, prevýšenie 250 m): 1. Zuzana Stanovčáková (Vranov nad Topľou) 39:05,7 min, 2. Viktória Sabolová (MŠK Vranov nad Topľou) 42:00,0, 3. Sandra Ivanková (KOB ATU Košice) 42:22,5.

(LB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk