Záver augusta obohatí 8. ročník najväčšieho štafetového behu na Slovensku AXA Run & Fun

Záver letných prázdnin bude patriť 29. augusta 8. ročníku obľúbenému štafetového behu „AXA Run & Fun“, v ktorom budú súťažiť trojčlenné družstvá. Generálnym partnerom podujatia je už druhý raz spoločnosť AXA Slovensko a Česká republika.

Organizátori podujatia z Bratislava Marathon si v tomto roku pre bežcov pripravili novinku – kráľovskú štafetu na 3 x 9 km, ktorá sa pobeží v novom dynamickejšom formáte a bude atraktívnejšia aj pre divákov. Okrem toho sa už tradične môžu záujemcovia prihlasovať aj na Ladies štafetu na 3 x 4 km určenú pre ženské družstvá a Hobby štafetu na 3 x 4 km pre miešané družstvá. Pre najmenších sú pripravené štafetové súťaže na 3 x 250 metrov a 3 x 600 metrov.

„Tento rok sa bežci môžu tešiť na skvelú atmosféru v priestoroch Inpark-u v areáli Incheba, kde budem štart, cieľ aj celé zázemie pretekov. V spolupráci s našimi partnermi sme si pre všetkých štafetových nadšencov pripravili atraktívny štartový balíček, ktorého súčasťou bude okrem štartového čísla aj účastnícky batôžtek, parádne funkčné tričko od Alpine Pro, praktická eventová buffka a tiež nádherná trojdielna medaila,“ hovorí Jozef Pukalovič, riaditeľ podujatia.

„Po udalostiach uplynulých mesiacov si viac než inokedy uvedomujeme dôležitosť zdravia a prevencie. Teší nás, že aj v tomto roku môžeme AXA Run & Fun podporiť z pozície generálneho partner. Hlavná myšlienka behu – One Team, One Dream, One Spirit – má teraz oveľa silnejší význam, preto veríme, že ju príde naplniť viac bežcov než kedykoľvek predtým,“ dúfa Jiří Cívka, Chief Corporate Responsibility Officer & Senior PR Manager, skupina AXA Česká republika a Slovensko.

Registráciu na preteky aj všetky ostatné informácie k podujatiu nájdete na linku: www.bratislavamarathon.com

(PH)

ILUSTRAČNÉ FOTO BE COOL

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk