Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

OSTRATICE: Bánovská bežecká liga – 2. kolo

Muži (absolútne poradie, 8,5 km): 1. Vladimír Kováč (Achilles Handlová) 30:29,34 min, 2. Martin Turček (Krásno) 30:49,21, 3. Dalibor Jakal (Svinná) 30:59,20.

Ženy (absolútne poradie, 8,5 km): 1. Lenka Lomnická (Achilles Handlová) 38:26,84 min, 2. Dáša Lisá (Ľútov) 38:28,46, 3. Mária Selešová (Bánovce nad Bebravou) 40:13,67.

MOŠOVCE: Mošovský ParkRun – zima

Muži (absolútne poradie po prepočte na základe koeficientov veku WMA, 6,9 km, prevýšenie 150 m): 1. Stanislav Sviták (AK Žilina) 27:41 min, 2. Ivan Pavlík (KBBS Turčianske Teplice) 28:19, 3. Pavol Ďurdík (BS Tatran Turany) 29:36.

Ženy (absolútne poradie po prepočte na základe koeficientov veku WMA, 6,9 km, prevýšenie 150 m): 1. Edita Budiská (KBBS Turčianske Teplice) 35:24 min, 2. Daniela Červeňová (Bystrička) 36:32, 3. Jarka Matejová (BS Tatran Turany) 36:36.

BRATISLAVA: Beh na 2 míle – 3. kolo

Muži (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Taras Ivaniuta 10:02,96 min, 2. Michal Piovarči 11:52,30, 3. Milan Kurta 12:10,17.

Ženy (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Mária Danečková 12:03,90 min, 2. Mária Hiklová 13:36,34, 3. Lucia Klačanová 14:10,46.

NITRA: 3. kolo Intersport Nitrianskej bežeckej ligy

Muži (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 11:00 min, 2. Daniel Sitáš (#ZAŽIIULTRA TEAM) 11:11, 3. Tomáš Zumer (AC Stavbár Nitra) 11:34.

Ženy (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Barbora Štrbová (AC Stavbár Nitra) 14:05 min, 2. Sylvia Behúlová (Golianovo) 14:11, 3. Ivana Janásová (Veľký Lapáš) 14:26.

DUBNICA NAD VÁHOM: Beh pod ostrý vrch

Muži (absolútne poradie, 6,2 km): 1. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 24:40 min, 2. Dalibor Jakal (Bežci Svinná) 24:48, 3. Matúš Forgáč (Dubnica nad Váhom) 25:15.

Muži (absolútne poradie, 4,4 km): 1. Adam Janíček (BK Lysá pod Makytou) 18:14 min.

Ženy (absolútne poradie, 4,4 km): 1. Zuzana Michaličková (Atletický oddiel Žilina) 20:17 min, 2. Iveta Hulvátová (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 22:17, 3. Alena Kadlecová (Bežecký klub Lysá pod Makytou) 24:13.

(LB)

ILUSTRAČNÉ FOTO JÁN LUKY

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk