Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

STREKOV: 2. ročník Strekov Wine Run

Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Gabriel Švajda (Adidas Runners Bratislava) 27:48 min, 2. Matúš Trnovec (ŠK VAZKA Bratislava) 27:49, 3. Roman Švarc (Poprad) 27:51
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Lucia Janečková (BMSC Bratislava) 30:05, 2. Dana Janečková (AC Nové Zámky) 31:53, 3. Miroslava Pizúrová (AK Veterán Bratislava) 33:08

LUČENEC: 6. ročník Ipeľského behu
Muži (absolútne poradie, 6,5 km): 1. Andrej Lenhardt (VfL Murnau) 22:32 min, 2. Ján Piala (MK Rajec) 23:25, 3. Andrej Chlupka (FTC Fiľakovo) 23:39
Ženy (absolútne poradie, 6,5 km): 1. Petra Šuleková (MAC Redox Lučenec) 28:20, 2. Martina Grexová (Brezno) 29:39, 3. Renáta Bolfová (OZ Bežci VK) 30:44
PIEŠTANY: 5. ročník Piešťany Night City Run
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Ondrej Kubo (3NT Triathlon Team Bratislava) 33:32 min, 2. Lukáš Záhorec (bernohy.sk) 35:43, 3. Pavol Masaryk (ZFT Dojč) 35:53
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Darina Staňová (Ilava) 45:19, 2. Anna Balošáková (AK Čadca) 46:08, 3. Flóra Bíróová (Horná Potôň) 47:18
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Michal Kováč 16:36 min, 2. Peter Kováč (obaja Run For Fun) 16:37, 3. Martin Turček (Krásno) 18:23
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Romana Komarňanská (BMSC) 18:07, 2. Lýdia Drahovská (ŠBR Piešťany) 19:31, 3. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 20:36
BELÁ: 8. ročník Belskej hodovej sedmičky
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Tomáš Michalec (Predmeir) 27:04 min, 2. Zdenko Koleda (ŠKP Žilina) 27:36, 3. Ľuboš Kováčik (Súlov Hradná) 27:46
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 28:57, 2. Ivana Gajdošíková (Bytča-Hliník) 33:42, 3. Dominika Vaceková (AK ZŤS Martin) 34:21
KORDÍKY: 6. ročník Kordíckeho extrému

Muži (absolútne poradie, 26 120 m): 1. Dušan Krajčovič (Svetielko nádeje) 2:02:27 h, 2. Peter Fraňo (Chata M. R. Štefánika) 2:12:57, 3. Martin Plačko (ŠK Bradlan Brezová pod Bradlom) 2:17:42
Ženy (absolútne poradie, 26 120 m): 1. Anna Zvarová (Svetielko nádeje) 2:41:08 h, 2. Daniela Chrančoková (Banská Bystrica) 2:47:32, 3. Lucia Kamenská (BioCore) 2:48:47

Muži (absolútne poradie, 11 400 m): 1. Matej Kazár 44:41 min, 2. Tomáš Hasilla 45:13, 3. Martin Otčenáš (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) 45:47
Ženy (absolútne poradie, 11 400 m): 1. Anastasia Kuzminová 51:27, 2. Terézia Poliaková (obe VŠC Dukla Banská Bystrica) 53:24, 3. Aneta Smerčiaková (ŠK Dukla Banská Bystrica) 55:44

TURANY: 10. ročník Behu na chatu pod Chlebom – 9. ročník Memoriálu Jána Morgoša
Muži (absolútne poradie, 3,1 km, prevýšenie 680 m): 1. Andrej Paulen (Žilina) 25:46 min – rekord, 2. Miroslav Vanko (Dom srdca Martin) 27:56, 3. Marek Litvaj (Attack Vrútky – Turany) 28:01,
Ženy (absolútne poradie, 3,1 km, prevýšenie 680 m): 1. Rebeca Gabčíková 34:01, 2. Martina Gabčíková (obe MKL Kremnica) 40:46, 3. Lenka Škutová (KBBS Turčianske Teplice) 40:57
Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk