Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

SAČUROV: 24. ročník Sačurovskej pätnástky – Memoriál Heleny Slukovej
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Sergij Rasčupkin 49:41 min, 2. Anatolij Malyj (obaja Ukr.) 53:45, 3. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská Nová Ves) 54:34.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Mahuliena Krištanová (All4Run Vranov nad Topľou) 1:02:27 h, 2. Zuzana Stanovčáková (Vranov nad Topľou) 1:06:44, 3. Alena Farkašová (AC Michalovce) 1:06:51.
SVIT: 3. ročník Podtatranského krosového polmaratónu – ALS Memoriál Jána Svočáka
Muži (absolútne poradie, 21,5 km, prevýšenie 600 m): 1. Roman Švarc (Poprad) 1:38:22 h, 2. Pavol Orolin (RaidLight/Bežecký klub Poprad) 1:38:56, 3. Paskal Milata (ETOS) 1:39:08.
Ženy (absolútne poradie, 21,5 km, prevýšenie 600 m): 1. Martina Bellušová (ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová) 1:57:18 h, 2. Linda Hanulová (Ružomberok v pohybe) 1:58:09 h, 3. Anna Zvarová (Svetielko nádeje/Banská Bystrica) 1:59:26.
TRENČÍN: 8. ročník Leteckej stovky 
Muži (absolútne poradie, 105 km): 1. Mikuláš Kéri (Sansport.sk) 11:06:00 h, 2. Radovan Petkov (#teampetkov) 11:34:00, 3. Matej Páleník (BK Pyxida) 11:52:00.
Ženy (absolútne poradie, 105 km): 1. Marie Balšínková 14:59:20 h, 2. Júlia Batmendijnová (Severný živloplaz) 15:19:00, 3. Soňa Kopčoková 16:04:00.
ZVOLEN: 41. ročník Behu oslobodenia Zvolena
Muži (absolútne poradie, 4,8 km): 1. Matej Schieber (Run For Fun) 15:53,00 min, 2. Michal Šebeňa (Atléti Vráble) 17:02,50, 3. Marcel Škurla 17:18,70.
Ženy (absolútne poradie, 4,8 km): 1. Miroslava Liptáková (AK Danica) 18:58,50 min, 2. Nikola Sibylová (ViVO Detva) 19:10,10, 3. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 19:53,50.
PEZINOK: 3. ročník behu Golf Pezinok Fair Cross
Muži (absolútne poradie, 11,5 km): 1. Andrej Foltín (Kamzík 1000+) 42:37 min, 2. Martin Juran (Run For Fun) 45:41, 3. Martin Halász (Runningpro & compresport.sk) 47:17.
Ženy (absolútne poradie, 11,5 km): 1. Ivana Besedičová (AŠK Fénix Bratislava) 59:33 min, 2. Viera Litváková (AK Veterán Bratislava) 1:00:29, 3. Lenka Bačíková (Dhz Nitrianske Rudno) 1:01:38.
Muži (absolútne poradie, 5,8 km): 1. Dávid Mezei (Pezinok) 25:07 min.
Ženy (absolútne poradie, 5,8 km): 1. Barbora Panáková (Lesky’s Runners) 28:11 min.

(LB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk