Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

BRATISLAVA: 4. kolo ČSOB Zimnej série 2018/2019
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Gabriel Švajda (Adidas Runners) 33:17 min, 2. Peter Kováč (Run for Fun) 33:49, 3. Peter Čudrnák (Pekáreň Kvetoslavov) 35:15.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Martina Burzová (ŠKP Bratislava) 42:06, 2. Katarína Bátovská (behame.sk) 43:35, 3. Simona Machánová (Adidas Runners Bratislava) 44:38.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Alexander Jablokov 15:46, 2. Ján Matúš (obaja behame.sk) 16:11, 3. Taras Ivaniuta (restartnisa.sk) 16:22.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Romana Komarňanská 18:18 min, 2. Barbora Brezovská (obe BMSC Bratislava) 18:37, 3. Mária Danečková (restartnisa.sk) 19:00.

ČIERNE KĽAČANY: XXV. ročník behu Čiernokľačianska pyxida
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Gabriel Švajda (Adidas Runners Bratislava) 49:53 min, 2. Jakub Mészáros (Levice) 53:13, 3. Vladimír Kováč (Achilles Handlová) 53:23.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Lucia Janečková (BMSC Bratislava) 58:15 min, 2. Barbora Brezovská (Trenčín) 59:53, 3. Dana Janečková (AC Nové Zámky) 1:01:21.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Martin Turček (Obec Krásno) 17:42 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Jana Mácsaiová (DŠA VIETO Levice) 19:49 min.

KRUPINA: 5. ročník Behu oslobodenia Krupiny
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Ďurica 16:44 min, 2. Matej Schieber (obaja AK Run for Fun Bratislava) 17:19, 3. Jozef Gibala (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 18:00.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Eszter Hortobágyiová (ŠK Atléti BS Banská Štiavnica) 19:52 min, 2. Anna Zvarová (Svetielko nádeje) 20:21, 3. Nikoleta Gregáňová (AK Run for Fun Bratislava) 21:02.
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Šimon Wahlandt (Adidas Runners Bratislava) 34:08 min, 2. Ján Sopko (AK Krupina) 34:55, 3. Miroslav Hraško (Zolná) 35:38.

DUBNICA NAD VÁHOM: Beh pod Ostrý vrch
Muži (absolútne poradie, 6,2 km): 1. Daniel Ondrejička (Prievidza) 22:20 min, 2. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 24:48, 3. Milan Plevák (Bežecký klub Lysá pod Makytou) 25:34.
Ženy (absolútne poradie, 4,4 km): 1. Anna Mária Brisudová (Nemšová) 21:41 min, 2. Iveta Hulvátová (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 22:12, 3. Alena Kadlecová (Bežecký klub Lysá pod Makytou) 22:56.
(LB)

Text k foto:

Takto to vyzerá na štarte ČSOB Zimnej série 2018/2019, v strede v oranžovom drese víťaz 4. kola v behu na 10 km Gabriel Švajda.

FOTO BE COOL

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk