Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

LYSÁ POD MAKYTOU: 25. ročník Behu okolo Lysej

Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Lukáš Ďurec (Intersport Žilina) 19:59,48 min, 2. Ján Križák (AŠK Skalica) 19:59,48, 3. Štefan Štefina (Tower Running Slovensko) 20:48,51.
Ženy (absolútne poradie, 3 km): 1. Ľubomíra Maníková (AK Sparta Dubnica nad Váhom) 10:10,01, 2. Silvia Valová (AK ZVP Lučatín) 10:18,99, 3. Veronika Bakalárová (BK Lysá) 11:32,11.

RUŽOMBEROK: 2. ročník City Run Mondi SCP

Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Tomáš Gazdarica (Malino SkiAlp Team) 20:42,12 min, 2. Ján Červeň (Bežecký klub Dolný Kubín) 20:50,77, 3. Matúš Vlčko (Moji ľudia Černová) 21:26,01.
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Linda Hanulová (Ružomberok v pohybe) 24:43,61 min, 2. Danka Hanulová (Lipt. Sliače) 25:14,93, 3. Miroslava Babinská (Bežecký klub Dolný Kubín) 26:15,22.

BRATISLAVA: 6. ročník Run Fest – Petržalka

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Vladimír Šrámek (TV JOJ Running Team) 37:28 min, 2. Erik Flajžík (Running Holíč) 37:53, 3. Peter Ambrus (i-riders.sk) 38:47.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Ivana Záškvarová 43:20 min, 2. Zuzana Dobrucká (obe Adidas Runners Bratislava) 45:32, 3. Alexandra Lalová (Pezinok) 45:35.
Muži (absolútne poradie, polmaratón): 1. Gabriel Švajda (Adidas Runners Bratislava) 1:17:32 h, 2. Adam Mihalov (Motionhouse) 1:22:16, 3. Marián Dorňák (Retro Running Team) 1:27:07.
Ženy (absolútne poradie, polmaratón): 1. Mária Danečková (restartnisa.sk) 1:38:18 h, 2. Mária Gašparíková (Malacky) 1:40:13, 3. Paulína Bednárová (vitalcity.sk) 1:43:20.

SMOLENICE/JAHODNÍK: 3. ročník Horského behu na Záruby

Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Dávid Žigo (Proefekt) 1:04:27 h, 2. Patrik Milata (Elite Team Ocra Slovakia) 1:04:48, 3. Martin Juran (Modra) 1:08:20.
Ženy (absolútne poradie, 15 km):: 1. Katarína Drahovská (ŠBR Piešťany) 1:21:48 h, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 1:24:49, 3. Renáta Šikulová (Karpatskí vlci) 1:27:17.

MOČA: 10. ročník Behu Modrý Dunaj
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Imrich Magyar (Bešeňov) 54:54 min, 2. Péter Hodossy (Ohrady) 1:06:25, 3. Bálint Bottlik (Maď.) 1:07:07.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Martina Šramková (Nové Zámky) 1:12:14 h, 2. Veronika Heringh (Ohrady) 1:13:28, 3. Eva Kolárovská (Komárno) 1:17:02.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Róbert Miskolczi (Nové Zámky) 18:01 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Vivien Klucska (Iža) 22:49 min.

VYSOKÉ TATRY: 8. ročník Tatry Running Tour na Štrbskom Plese

Konečné poradie súťaže Classic po 3 etapách (4,5 – 12 – 8 km):
Muži: 1. Pavol Orolin (BK Poprad) 1:36:55,58 h, 2. Víťezslav Šolc (ČR) 1:42:02,34, 3. Tomáš Griger (Team Griger 1950) 1:43:25,87.
Ženy: 1. Patrícia Puklová (SportTatry.sk/CMP Sport) 1:50:56,94, 2. Tímea Mihoková (BK Poprad) 1:54:00,57, 3. Gabriela Veigertová (ČR) 2:02:21,11.

(LB)

Text k foto:

Mnohonásobný slovenský šampión na dlhých tratiach Imrich Magyar vyhral jubilejný 10. Ročník Behu Modrý Dunaj v Moči.

FOTO SITA/JÁN SLOVÁK

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk