Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

SLEPČANY: Slepčianska pätnástka
Muži (absolútne poradie, 15 km): 1. Marek Lenčéš (ŠKP Bratislava) 49:45 min, 2. Matúš Kompas (ŠK ŠOG Nitra) 50:34, 3. Martin Turček (Beh cez Plešovicu Krásno) 52:35.
Ženy (absolútne poradie, 15 km): 1. Veronika Páleníková (ŠK ŠOG Nitra) 58:41 min, 2. Tatiana Mačajová Jaseková (ŠK Cyklotour Sereď) 1:03:30, 3. Andrea Belzárová (Šaľa) 1:06:16.
Muži (absolútne poradie, 7,5 km): 1. Erik Novák 25:06 min, 2. Peter Biely (obaja AC Stavbár Nitra) 26:35, 3. Pavol Biely 26:49.
Ženy (absolútne poradie, 7,5 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 26:58 min, 2. Lucia Beláková (BMSC) 29:21, 3. Hana Záhradníčková 30:14.

MICHALOVCE: Beh oslobodenia mesta Michalovce
Muži (absolútne poradie, 7,4 km): 1. Michal Červeňák (Team DNF) 25:00 min, 2. Adrian Devečka (Michalovce) 25:20, 3. Jozef Fencik (MBO Strážske) 26:23.
Ženy (absolútne poradie, 7,4 km): 1. Petra Šamuláková (Košice/Malá Lodina) 28:51 min, 2. Monika Coraničová (Michalovce) 33:03, 3. Lucia Müllerová (MBO Strážske) 34:11.

BRATISLAVA: Beh 2 míle Bratislava – 11. kolo
Muži (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Taras Ivaniuta 9:58,02 min, 2. Michal Ondrej 10:53,52, 3. Peter Ambrus 10:59,53.
Ženy (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Mária Danečková 12:08,93 min, 2. Diana Ambrusová 12:21,96, 3. Paulína Ondrejová 12:24,77.

NITRIANSKE PRAVNO: Cestný beh krajom Hornej Nitry
Muži (absolútne poradie, 10,37 km): 1. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 34:47 min, 2. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 35:22, 3. Rastislav Kalina (MK Rajec) 36:45.
Ženy (absolútne poradie, 10,37 km): 1. Barbara Chrenková (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 44:08 min, 2. Anna Zvarová (Svetielko nádeje BB) 45:18, 3. Janka Potančoková (Atléti Banská Štiavnica) 45:48.

KOŠICE: Séria Adventných behov – 1. kolo
Muži (absolútne poradie, 11 km): 1. Michal Červeňák (ŠK ŠOG Nitra), 2. Gabriel Nagy (Moldava nad Bodvou), 3. Marek Lukáč (AK Slávia TU Košice).
Ženy (absolútne poradie, 11 km): Petra Šamuláková (Košice/Malá Lodina), 2. Slavomíra Sabolová (Košice), 3. Zuzana Damko (ProRun Moldava).
Muži (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Viktor Želinský (ProRUN Moldava Moldava nad Bodvou), 2. Martin Ďuríček (Gemerská Poloma), 3. Matúš Semán (BK Topľan Lúčka Košice).
Ženy (absolútne poradie, 5,5 km): 1. Soňa Karabašová (Active life team Košice), 2. Jolana Bukovičová (NIKA WRC Rožňava), 3. Alena Balgová (Speed4dogs Bratislava).

Text k foto: Marek Lenčéš zvíťazil na 25. ročníku Slepčianskej pätnástky v novom traťovom rekorde.
FOTO: https://mynitra.sme.sk/

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk