Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

KRÁSNO: Beh cez Plešovicu pohorím Tribeča
Muži (absolútne poradie, 14 km, prevýšenie 380 m): 1. Marek Lenčéš (ŠKP Bratislava) 58:01 min, 2. Martin Turček (obec Krásno) 1:01:06, 3. Viktor Fábik (AO Partizánske) 1:01:59.
Ženy (absolútne poradie, 14 km, prevýšenie 380 m): 1. Veronika Páleníková 1:09:51 h, 2. Zuzana Polohová (Lesky´s runners) 1:10:03, 3. Monika Píšová (AK Baník Prievidza) 1:17:13.

ŽILINA: Rotary Night Run & Inline
Muži (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Ľuboš Hudák (ŠKP Bratislava), 2. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 28:29, 3. Dávid Granský (VLV Servis) 28:53.
Ženy (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Silvia Valová (AK ZVP Lučatín) 29:48 min, 2. Lenka Tavačová (Žilin) 33:34, 3. Jarmila Hastíková (ČR) 33:49.

TREBATICE: Trebatická desiatka – Memoriál Petra Minárecha
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Marek Lenčéš (ŠKP Bratislava) 32:28 min, 2. René Valent (behame.sk) 33:34, 3. Rastislav Kalina (MK Rajec) 34:53.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 41:35 min, 2. Monika Jančovičová (Piešťany) 45:11, 3. Marieta Zelenay (Minimon Friendly Team Piešťany) 45:56.

SPIŠSKÉ HANUŠOVCE: Zamagurská deviatka
Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Peter Mlynár (ŠKP Vysoká Tatry) 36:09,06 in, 2. Pavol Orolin (Tatragoat Slovakia) 36:58,50, 3. Tomáš Vaško 38:57,14.
Ženy (absolútne poradie, 9 km): 1. Jarmila Vitovičová (Čergovrun) 44:49,90 min, 2. Monika Kubáková (TJ Obal servis Košice) 45:02,01, 3. Katarína Kaňuková 46:03,26.

VLČKOVO/DEŽERICE: Bánovská bežecá liga – 7. kolo
Muži (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Vladimír Kováč (Achilles Handlová) 31:27,01 min, 2. David Gránsky (VLV Servis) 31:57,20, 3. Milan Makiš (Trenčín) 35:05,73.
Ženy (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Lenka Lomnická (Achilles Handlová) 40:08,88, 2. Mária Škorcová (Prusy) 40:08,88, 3. Kristína Dobrotová (Trebichava) 40:53,25.

DOMAŠA: Dobrá Run
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Emil Fučo (Okružná) 28:35,60 min, 2. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská Nová Ves) 29:17,60, 3. Daniel Tabačko (BEKELE Košice) 29:31,80.
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Zuzana Tarbajová (Active life team) 34:21,80 min, 2. Petra Šamuláková (Košice/Malá Lodina) 35:11,70, 3. Simona Čonková (MARAS team) 36:29,50.

CHOCHOLNÁ-VELČICE: Trenčianska bežecká liga – 5. kolo
Muži (absolútne poradie, 8,7 km): 1. Miroslav Ilavský 30:03,29 min, 2. Michal Sadloň (obaja Jogging klub Dubnica nad Váhom) 30:59,44, 3. Ľubomír Samek (Kálnica) 32:25,76.
Ženy (absolútne poradie, 8,7 km): 1. Monika Kusendová (Atletika N. Mesto nad Váhom/Lieskovskí bežci) 37:24,51 min, 2. Zuzana Lančaričová (Trenčiansky hrad) 39:32,93, 3. Katarína Bajčíková (Escargot Nová Dubnica) 40:25,73.

TURANY: Beh na chatu pod chlebom – Memoriál J. Morgoša
Muži (absolútne poradie, 3,1 km, prevýšenie 680 m): 1. Andrej Paulen (Žilina) 25:56,4 min, 2. Juraj Bellan (Martin) 26:53,7, 3. Marek Litvaj (Turany) 28:06,3.
Ženy (absolútne poradie, 3,1 km, prevýšenie 680 m): 1. Silvia Beláková (Smrečany) 33:10,6 min, 2. Martina Hrnčiarová (Kľačany) 37:57,3, 3. Miriam Brezániová (Rajec) 38:20,7.

Text k foto: Víťazi Behu cez Plešovicu Marek Lenčéš a Veronika Páleníková.
FOTO: FB Martin Turček

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk