Kompletný záznam z jubilejného 40. ročník Dudinskej 50, poslednýkrát s Matejom Tóthom, nájdete TU

Súboj olympijského šampióna 2016 a majstra sveta 2015 na 50 km Mateja Tótha i majstra sveta 2017 na 20 km Eidara Arévala uvidíte naživo v sobotu 20. marca na live streame na webe Dudinskej päťdesiatky www.dudinska50.sk.

Olympijské kvalifikačné súťaže v Dudinciach môžete sledovať od 7.45 h:  o 8.00 h na štart nastúpia chodci na 50 km vrátane Slováka Michala Morvaya a trojnásobného víťaza Rafala Augustyna z Poľska, o 9.30 h začnú súperiť juniorské kategórie na 10 km a od 13.45 h sú na programe jubilujúceho podujatia, ktoré má štatút mítingu Európskej atletiky (EA) ,preteky na 20 km mužov i žien s Tóthom, Arévalom a našou najlepšou chodkyňou Máriou Katerinkou Czakovou usilujúcou sa získať miestenku na OH 2021 v Tokiu.

Štatistik Slovenského atletického zväzu Marián Kalabus pri príležitosti jubilejnej Dudinskej päťdesiatky pripravil prehľad chodeckých hviezd, ktoré štartovali na podujatí. Do Dudiniec zavítalo 6 mužských a 3 ženské olympijské víťazky, 13 majstrov a 5 majsteriek sveta, 9 majstrov a 6 majsteriek Európy! Kompletný prehľad medailistov OH, MS a ME, ktorí štartovali na Dudinskej päťdesiatke, nájdete TU:

Medailisti OH, MS a ME na Dudinskej 50

Viac o 40. ročníku Dudinskej päťdesiatky nájdete TU:

https://www.atletika.sk/olympijsky-vitaz-matej-toth-sa-so-svojou-oblubenou-dudinskou-patdesiatkou-rozluci-v-sobotu-v-pretekoch-na-20-km/

Online výsledky TU:

https://results.onlinesystem.cz/ResultsDetail/Index/?Id=2275&trackId=4112

 

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk