[metaslider id=1478]
Sorry! No posts found for the applied filter.
NOVINKY

Národný beh Devín – Bratislava sa odkladá, šéf STaRZ verí, že ho do konca roka zorganizujú
Aj druhý, náhradný termín 73. ročníka Národného behu Devín – Bratislava sa odkladá. Pre koronavírusovú pandémiu sa spod devínskeho brala do centra Bratislavy nebežalo 19. apríla a nepobeží sa definitívne(Celý článok)

Aj v protivetre výborné šprinty Murcka a Forster, 16-ročný Ruffíni 204 cm, najviac titulov pre ŠK ŠOG Nitra
Druhý deň juniorských majstrovstiev Slovenska a slovenského šampionátu staršieho žiactva na Mestskom štadióne Antona Hajmássyho v Trnave poznačil silný protivietor, ktorý najmä šprintérov obral o ešte kvalitnejšie výkony. Napríklad líder(Celý článok)

Na Behu v raji, ktorý bol 7. kolom Bežeckého pohára SAZ 2020, triumfoval Patrik Vyšňovský
V 7. kole Bežeckého pohára SAZ, ktorým boli preteky na 10 km v rámci 5. ročníka Behu v raji v Stratenskom kaňone v Slovenskom raji, zvíťazil Patrik Vyšňovský zo Slávie(Celý článok)

Sahajda v Prievidzi na nočnom behu 10 km za 30:07, Bičanová atakovala Melicherovej rekord
Premiérový ročník Nočného behu v Prievidzi na certifikovanej 10-kilometrovej trati vyhral suverénne najlepší súčasný slovenský vytrvalec Tibor Sahajda (BMSC Bratislava) vo svojom treťom najlepšom výkone v kariére 30:06 min. Zverenec trénera(Celý článok)




















