Slovenskému chodeckému rozhodcovi Martinovi Škarbovi sa ušla veľká pocta. Európska atletika (EA) ho nominovala za vrchníka na budúcoročných májových ME družstiev v Poděbradoch 21. mája 2023.

Slovenskému chodeckému rozhodcovi Martinovi Škarbovi sa ušla veľká pocta. Európska atletika (EA) ho nominovala za vrchníka na budúcoročných májových ME družstiev v Poděbradoch.

„Nomináciu prijímam s veľkou pokorou a rešpektom, no zároveň som pripravený zhostiť sa tejto úlohy čo najlepšie, aby som potvrdil dôveru EA v moje schopnosti,“ skonštatoval Martin Škarba.

„Je to pre mňa zaväzujúce o to viac, že spomedzi všetkých medzinárodných rozhodcov na paneli EA patrím medzi najmladších a zároveň je to v roku 2023 najvýznamnejšie chodecké podujatie na európskej úrovni. Už teraz sa teším na súboje v jedinečnej atmosfére kúpeľného parku v Poděbradoch.“

Bývalý popredný mládežnícky chodec (15. na MS 2001 do 18 rokov), 38-ročný Martin Škarba už rozhodoval na ME 2017 do 23 rokov, na ME tímov 2019 a na MEJ 2021 v Tallinne.

(GB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk