Organizátori 62. ročníka mítingu Zlatá tretra v Ostrave (27. 6. 2023) ponúkaj zvýhodnené vstupenky. Do 10. 1. 2023 sú k dispozícii za vianočno-novoročné ceny pre verných fanúšikov. Na tribúnu A za 1000 Kč, na B,C a D za symbolických 50 Kč. Vstupenky si môžete kúpiť cez web zlatatretra.cz.

Organizátori 62. ročníka mítingu Zlatá tretra v Ostrave (27. 6. 2023) ponúkaj zvýhodnené vstupenky. Do 10. 1. 2023 sú k dispozícii za vianočno-novoročné ceny pre verných fanúšikov. Na tribúnu A za 1000 Kč, na B,C a D za symbolických 50 Kč. Vstupenky si môžete kúpiť cez web zlatatretra.cz.

„Čaká nás skvelá šou, v ktorej sa unikátne spájajú šprinty, behy na stredné vzdialenosti, prekážkové behy, žŕdka, oštep a ďalšie atraktívne disciplíny. Zatiaľ sme oznámili mená hviezd oštepárkych súťaží – Jakub Vadlejch, Anderson Peters, Nikol Ogrodníková, Haruka Kitagučiová – ďalšie esá oznámime na začiatku budúceho roka. Bude medzi nimi aj jedna veľká hviezda svetovej atletiky,“ informoval riaditeľ Zlatej tretry 2023 a ešte stále oštepársky svetový rekordér Jan Železný.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk