Najväčšie slovenské maratóny lákajú – už sa dá zaregistrovať na MMM v Košiciach aj ČSOB Bratislava Marathon

Z črtajúceho sa uvoľnenia protipandemických opatrení majú radosť nielen bežci, ale najmä organizátori bežeckých podujatí vrátane dvoch najväčších slovenských maratónov. Celkom reálne vyzerá aktuálne možnosť, že sa bude od marca súťažiť už v klasickom formáte.

ČSOB Bratislava Marathon spustil oficiálne registráciu na 17. ročník, ktorý by sa mal konať po dvojročnej pauze v tradičnom aprílovom termíne (3. a 4. apríla 2022), už vlani 1. decembra. Obe hlavné disciplíny – polmaratón aj maratón – by mali byť súčasť Bežeckého pohára SAZ 2022. Na jarný bratislavský mestský maratón je stále možné prihlásiť sa na tomto linku:

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/registracie/csob-bratislava-marathon-2022-eurovea/

Vo štvrtok 17. februára otvorili organizátori registráciu aj na jesenný Medzinárodný maratón mieru (MMM) v Košiciach. Už 99. ročník najstaršieho európskeho maratónu sa uskutoční v nedeľu 2. októbra 2022. Podujatie bude zároveň slovenským šampionátom v maratóne a aj jedným z podujatí Bežeckého pohára SAZ 2022. Košičania zároveň v rovnaký deň otvorili registráciu na jarný polmaratón Košice Peace Half Marathon, ktorý sa uskutoční 15. mája 2022. Na obe avizované košické podujatia sa môžete prihlásiť na linku:

https://registration.kosicemarathon.com/

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk