Na medzinárodnom mládežníckom štvorstretnutí miest v chorvátskom Záhrebe si úspešne počínala výprava Bratislavy. Dievčatá svoju súťaž vyhrali a chlapci skončili tesne druhí, keď nazbierali rovnaký počet bodov ako víťazná Budapešť, avšak mali na konte menej ndividuálnych prvenstiev. Bratislava v neoficiálnom celkovom hodnotení štvorstretnutia (dievčatá + chlapci) suverénne vyhrala.

Na medzinárodnom mládežníckom štvorstretnutí miest v chorvátskom Záhrebe si úspešne počínala dorastenecká výprava Bratislavy (ročník 2007 a mladší). Dievčatá svoju súťaž vyhrali a chlapci skončili tesne druhí, keď nazbierali rovnaký počet bodov ako víťazná Budapešť, avšak mali na konte menej individuálnych prvenstiev. Bratislava v neoficiálnom celkovom hodnotení štvorstretnutia (dievčatá + chlapci) suverénne vyhrala.

Individuálne prvenstvá dosiahli Volek na 100 m (11,34), Boškovič vo výške (172), Bendová na 100 m a v diaľke (12,39 a 563), Bortlíková na 400 m (57,87), Rončkevičová na 800 m (2:20,27) a štafeta Bratislavy na 4 x 100 m v zložení Bortlíková, Bendová, Lörinczová, Segéňová (48,30)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk