Volko má nielen rýchle nohy, ale aj prsty!

Súťažné napätie povolilo, halové MS v Birminghame sú už minulosť. Nastal čas uvoľniť a odreagovať sa. Napríklad na záverečnom bankete, ktorý pre vyše šesť stoviek atlétov zo 144 krajín pripravili organizátori.

Slovenská šestica sa na „afterpárty“ dobre zabavila. Napríklad najrýchlejší Európan na birminghamskom šampionáte Ján Volko si okrem iného krátil čas na rôznych sociálnych sieťach odpoveďami na gratulácie k výbornému 6. miestu vo finále behu na 60 metrov.

A koľko mu trvá, kým na takéto blahoželanie odpíše? Nuž, posúďte sami. Fotoreportér Pavol Uhrin sa prevtelil do úlohy časomerača a zistil, že Ján Volko zlepšuje svoje výkony nielen v šprintoch, ale má mimoriadne rýchle aj prsty. Trvalo mu len 3,62 sekundy, čo dokazuje aj fotografia, kým komusi cez messenger odpísal na gratulačnú správu. Naozaj úctyhodný výkon…

PS: Fotka, ktorá Jankove schopnosti ilustruje, nie je nekvalitná. Iba svetlo v miestnosti, kde sa „afterpárty“ uskutočnila, bolo dosť mizerné.

(GB)

Texty k foto:

Fotka ako dôkaz, že Ján Volko nielen rýchlo behá…

Slovenská šestica na pošampionátovej „afterpárty“ v Birminghame (zľava): Naďa Bendová, Ján Volko, Marcel Lopuchovský, Alexandra Bezeková, Iveta Putalová, Rastislav Miško.

FOTO PAVOL UHRIN, Birmingham

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk