Účastníci projektu EYOF 2022 dostanú športové oblečenie

Vážení predsedovia klubov, tréneri a atléti

Slovenský atletický zväz v rámci podpory mládeže mal v pláne zorganizovať športové sústredenie v Tatranských Matliaroch v termíne 23.10-28.10. 2020. Tento projekt podporuje  atlétov na blížiace sa veľkolepé športové podujatie na Slovensku a to EYOF 2022 v Banskej Bystrici. Do projektu, boli tento rok zapojení prvý a druhý pretekár z majstrovstiev Slovenska žiakov v Trnave /žiaci a žiačky v jednotlivých disciplínach/ a desiati z majstrovstiev Slovenska mladších žiakov vo viacboji z Michaloviec/ 10 najúspešnejších v každej kategórií/.

Keďže sa toto sústredenie tento rok neuskutočnilo /z dôvodu hygienických obmedzení s usporiadaním športových sústredení na Slovensku/ tak len na tento rok!!! sme pristúpili k presunu financií na športové vybavenie atlétov /športové oblečenie/.

Bezodkladne do stredy/11.11.2020/ Vás žiadame zaslať na mail: lucka@atletika.sk

Meno a priezvisko atléta/atlétky, jeho veľkosť oblečenia /bude Adidas/ a meno trénera pod ktorým zverenec trénuje + telefónny kontakt, pre lepšiu komunikáciu. Priložený zoznam atlétov  je prílohou tohto dokumentu.

Zoznam atlétov

Veci sa budú po nákupe odovzdávať v Bratislave na halových MSR 2021. Pokiaľ nastanú nepredvídateľné skutočnosti /MSR sa neuskutočnia, vaša neúčasť a iné/ bude sa to po dohode riešiť individuálne.

 

 

Ďakujeme

 

Mgr. Marek Lučka

reprezentačný tréner SAZ U 16

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk