Sumár výsledkov víkendových cestných behov organizovaných na Slovensku

TOPOĽČIANKY:  44. ročník Behu oslobodenia

Muži (12 km): 1. Branislav Šarkan (ŠK KOMPAS) 40:19, 2. Matej Páleník (BK Pyxida Čierne Kľačany) 42:56, 3. Štefan Štefina (AK Spartak Dubnica) 43:12.

Ženy (12 km): 1. Veronika Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra) 47:35, 2. Soňa Krnáčová (BK Pyxida Čierne Kľačany) 52:43, 3. Renáta Barcíková (BK Sliač) 58:40.

ŠVOŠOV: 37. ročník Švošovskej pätnástky

Muži (15 km, absolútne poradie): 1. Miroslav Vanko (Dom Srdca Martin) 56:18, 2. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 55:29, 3. Robin Bučo (AK ZŤS Martin) 57:13.

Ženy (5,3 km, absolútne poradie): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 19:51.

PEZINOK: Golf Pezinok Fair cross 2018

Muži (11,5 km, absolútne poradie): 1. Andrej Foltín (AK Veterán Bratislava) 43:16, 2. Martin Juran 48:01, 3. Michal Urbanovič (ŠTK Pezinok) 48:59.

Ženy (11,5 km, absolútne poradie): 1. Alexandra Lalová 58:46, 2. Kamila Korčeková 1:00:45, 3. Mária Hiklová 1:03:16.

Muži (5,5 km, absolútne poradie): 1. David Mezei (Pezinok) 24:39.

Ženy (5,5 km, absolútne poradie): 1. Mária Rodáková (Adidas Runners Bratislava) 26:49.

SVIT:  Podtatranský krosový polmaratón – ALS “Memoriál Jána Svočáka”

Muži (21,3 km, absolútne poradie): 1. Patrik Milata 1:36:58, 2. Paskal Milata 1:41:01, 3. Július Kaľavský 1:42:10.

Ženy (21,3 km, absolútne poradie): 1. Michaela Kucháriková 1:57:01, 2. Timea Mihoková 2:01:10, 3. Nikola Berčíková 2:04:13.

BRATISLAVA: Otvorenie bežeckej sezóny 2018 v Bratislave (Železná studnička)

Muži (10 km, absolútne poradie): 1. Tomáš Palkovič (AK junior Holíč) 35:33, 2. Ondrej Kubo (3NT Bratislava) 35:45, 3. Tibor Kakas (behame.sk) 35:50.

Ženy (10 km, absolútne poradie): 1. Eva Steberlová 45:54, 2. Petra Mareková (obe Adidas Runners) 45:55, 3. Jaruš Poláková (3NT Bratislava) 46:03.

Muži (5 km, absolútne poradie): 1. Alexander Jablokov (behame.sk) 17:02, 2. Matej Schieber (Run for Fun) 17:20, 3. René Valent (behame.sk) 17:44.

Ženy (5 km, absolútne poradie): 1. Jana Škanderová (Run for Fun) 20:37, 2. Hana Balažovjechová 21:08, 3. Zuzana Balažovjechová (obe MAC Rača) 21:10.

SAČUROV: 23. ročník Sačurovskej pätnástky a 12. ročník Memoriálu Heleny Slukovej

Muži (15 km, absolútne poradie): 1. Volodymyr Timašov 48:11,2. Sergij Rasčupkin (obaja Ukr.) 48:20, 3. Patrik Vyšňovský (MBO Strážske) 50:40.
Ženy (15 km, absolútne poradie): 1. Mahuliena Krištanová (Code2B Košice) 1:04:22, 2. Zuzana Stanovčáková (Vranov nad Topľou) 1:05:01, 3. Andrea  Hudáková (Active Life Košice) 1:05:29.

(LB, SITA)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk