Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ: Night Run Liptovský Mikuláš
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Marián Zimmermann (pro-body sport team) 15:56 min, 2. Matej Hrnčiar (L. Mikuláš) 16:47, 3. Samuel Trizna (SK Žiarska Dolina) 16:57.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Michaela Kucháriková (ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová) 19:57 min, 2. Annamára Uhrínová 21:23, 3. Miroslava Lehocká (Veteruni PB) 21:35.
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Jakub Haviarik (Extreme Obtacle Runners) 34:00 min, 2. Lukáš Nemčík 35:41, 3. Matúš Vlčko (Moji ľudia Černová) 35:53.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Denisa Martonová (STG Krompachy) 39:01 min, 2. Slávka Mlynčeková (Esš Techerrunners-ŠK Copy Servis) 42:30, 3. Veronika Váleková (TJ Družba Smrečany-Žiar) 43:56.
BRATISLAVA: AXA Run & Fun
Ladies štafeta (absolútne poradie, 3 x 4 km): 1. BMSC (Brezovská, Dolinajová, Komarňanská) 42:47 min, 2. SHERuns (Pukalovičová, Durcová, Borhyová) 43:23, 3. Bratislava Runners (Hegedüsová, Brychtová, Károlyi) 45:33.
Hobby štafeta (absolútne poradie, 3 x 4 km): 1. #Supertrio powered by #AJLAVRUN (Švajda, Šimunková, Šrámek) 42:32 min, 2. Kovalcuk_Team (Hájek, Zajíček, Konečný) 44:59, 3. Holy Threesome (Kurucová, Barbuš, Orawetz) 45:32.
Kráľovská štafeta (absolútne poradie, 3 x 9 km): 1. AK Veterán “A” (Kotora, Šmotlák, Foltín) 1:26:48 h, 2. 3NT Bratislava (Vicen, Barčík, Polák) 1:28:57, 3. AK Veterán “B” (Salva, Čačík, Kabina) 1:31:36.
DOLNÉ OREŠANY: Kros orešanskými vinohradmi
Muži (absolútne poradie, 13 km):
1. Michal Kostka (Dúbravskí bežci) 54:31 min, 2. Michal Puškár (bernohy.sk) 56:10, 3. Miloš Jakubčiak (Run for Fun) 58:32.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 1:03:26 h, 2. Renáta Klčová (#Kamzík) 1:07:24, 3. Katarína Majerčáková (Yogi tím) 1:07:43.
Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Daniel Bečka (Dolné Orešany) 17:49 min.
Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Daniela Čulaková (Veľký Lapáš) 19:09 min.
TEŠEDÍKOVO: Tešedíkovská Desiatka a Športový Deň 2020
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Miroslav Borovka (ŠK  ŠOG Nitra) 38:29 min, 2. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 39:05, 3. András Bartko (Maď.) 39:27.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Anna Szekeresová (Maď.) 44:41 min, 2. Jana Kleskeňová (AC Stavbár Nitra) 45:29, 3. Ildikó Kozmér (RoniRunClub) 49:05.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Bálint Laczkó (STG Dolné Saliby) 18:08 min, 2. Marek Mrva 18:29, 3. Patrik Lopušný (3NT) 18:42.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 20:38 min, 2. Emília Véghová (Želiezovce) 22:17, 3. Martina Verčíková (Koža Elit Team) 23:05.
JELKA: Beh Jelkou
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Pavol Belovič (AK Tvrdošovce) 18:40 min, 2. Kristián Götze (Run for Fun) 19:30, 3. Ľuboš Halgaš (Bežme bežne 2.0/Most pri Bratislave) 20:19.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Iveta Kongyiková (Beh Senec) 23:16 min, 2. Krisztina Szabó 26:41, 3. Eva Szüllő Lenárth 27:18.
Muži (absolútne poradie, 3 km): 1. David Holczhei (AC Nové Zámky) 10:31 min.
Ženy (absolútne poradie, 3 km): 1. Zdenka Hezká (Atletický oddiel Šaľa) 11:08 min.
NITRA: Intersport Nitrianska bežecká liga – 7. kolo
Muži (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 11:28, 2. Pavol Tokár 11:42, 3. Milan Giraltoš (obaja ŠK ŠOG Nitra) 11:44.
Ženy (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Barbora Štrbová (AC Stavbár Nitra) 13:18 min, 2. Zuzana Kurucová (Trailfunk) 13:23, 3. Katarína Sládečková (AC Stavbár Nitra) 13:51.
BRATISLAVA: Račiansky polmaratón, Račianska desiatka
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Matej Müller (ŠK Vazka Bratislava) 38:39 min, 2. Gabriel Foltán (TJ Družstevník Lovčica-Trubín) 39:06, 3. Peter Ambrus (i-Riders.sk) 41:18.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Bronislava Chrappa (ETOS Slovakia) 45:11 min, 2. Michaela Rybáriková (Bratislava runners) 47:58, 3. Mária Hiklová 48:23.
Muži (absolútne poradie, polmaratón): 1. Taras Ivaniuta (RestartniSa.sk) 1:16:53 h, 2. Robert Žajdlík (Slovnaft Relax) 1:24:57, 3. Juraj Drotován (BK Rača) 1:26:01.
Ženy (absolútne poradie, polmaratón): 1. Diana Ambrusová 1:29:53 h, 2. Daniela Urminská (Trail Pirata Jerez) 1:33:34, 3. Mária Danečková (RestartniSA.sk) 1:35:19.
GERLACHOV: Horský kros Gerlach
Muži (absolútne poradie, 8,4 km, prevýšenie 879 m): 1. Peter Mlynár (ŠKP Vysoké Tatry) 46:02,47 min, 2. Jozef Hlavčo (Salomon/Suunto Slovakia) 46:03,76, 3. Andrzej Dlugosz (Poľ.) 47:02,40.
Ženy (absolútne poradie, 8,4 km, prevýšenie 879 m): 1. Luca Némethová (Maď.) 1:01:41,94 h, 2. Katarzyna Faczystová (Poľ.) 1:03:01,70, 3. Monika Chovanová (BK Dolný Kubín) 1:04:39,92.
SKLABIŇA: Beh v srdci SNP
Muži (absolútne poradie, 17 km): 1. Robin Bučo (MB Zarosie) 1:01:03 h, 2. Miroslav Ilavský (Jogging klub Dubnica nad Váhom) 1:01:26, 3. Miroslav Gad (ŠK Copy-Servis L. Mikuláš) 1:03:34.
Ženy (absolútne poradie, 17 km): Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 1:12:08 h, 2. Žaneta Luptovcová (Kia on track!) 1:20:44, 3. Anežka Machálková (Aquapark Turčianske Teplice) 1:21:02.
TURČIANSKE TEPLICE: Zebra – Night run
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Tomáš Ďurta (TRI) 32:49 min, 2. Radko Chupáň (Maratónci Turiec) 32:57, 3. Miroslav Ťapušík (ŠK Achilles Handlová) 33:02.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Ivana Kmeťová (KPHC Turčianske Teplice) 38:44 min, 2. Helena Babešková (Turčianske Teplice) 39:57, 3. Sabína Tlacháčová (Žilina) 42:47.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Kviatkovský (OSSR) 21:42 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Kristína Doricová (ŠKP Bratislava) 25:47 min.
LIPTOVSKÉ REVÚCE: Vertikal Ploská
Muži (absolútne poradie, 5,2 km, prevýšenie 825 m): 1. Miroslav Hraško (Zolná Skyrunning Team) 36:22,50 min, 2. Ján Ďurmek (Valaská Belá) 36:33,26, 3. Maroš Rajčan (TJ Družstevník Lovčica-Trubín) 39:19,76.
Ženy (absolútne poradie, 5,2 km, prevýšenie 825 m): 1. Daniela Chrančoková (Banská Bystrica) 46:36,92 min, 2. Katarína Liktorová (Zolná Skyrunning Team) 52:53,73, 3. Zuzana Valková (Topoľčany) 53:09,59.
PREŠOV: Beh štyroch mostov (charitatívny beh)
Muži (absolútne poradie, 8,3 km): 1. Emil Fučo (Okružná) 30:17 min, 2. Dominik Jakubkovič (MARAS team) 32:46, 3. Anton Hudák (Jaroslav Hrebík-Voda, kúrenie, plyn) 32:55.
Ženy (absolútne poradie, 8,3 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 36:41 min, 2. Miroslava Polaščíková (Klub bežcov Stropkov) 37:12, 3. Diana Karpjáková (MARAS team) 37:26.

ĽUBOTICE: Ľubotická desiatka
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Erik Repák (BKO Vyšná Myšľa) 38:06 min, 2. Karol Machowski (Poľ.) 38:09, 3. Adam Mihalov (Prešov) 38:21.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Jarmila Vitovičová (Prešov) 45:15 min, 2. Simona Čonková (MARAS team) 46:25, 3. Miroslava Polaščíková (Stropkov) 48:37.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Filip Čižmár (TJ Obal servis Košice) 20:58 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Žaneta Goleňová (AK Steeple Poprad) 25:18 min.
ZELENEČ: Linčanská sedmička
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Tomáš Skala (Záhorácky Frišký Tým) 24:34,5 min, 2. Michal Puškár (bernohy.sk) 25:50,4, 3. Jozef Valášek (OŠK Zavar) 26:00,6.
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 30:24,3 min, 2. Mária Truissard (Záhorácky Frišký Tým) 30:46,1, 3. Michaela Rakúsová (SSC Spartak) 36:13,7.

(LB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk