Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

DLHÁ NAD VÁHOM: 2. ročník Dlhanskej päťky
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 17:56 min, 2. Ľuboš Bogdányi (Galantská elita) 18:51, 3. Norbert Adamča (Tri2fly ŠK cyklo-tour Sereď) 20:30.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 22:10 min, 2. Katarína Sládečková (AC Stavbár Nitra) 23:06, 3. Ivana Janásová (Veľký Lapáš) 23:58.

ŠUMIAC: Vertikal kilometer Kráľova hoľa
Muži (absolútne poradie, 4,8 km, prevýšenie 1006 m): 1. Jozef Hlavčo (Salomon/Suunto) 40:56 min, 2. Andrej Dlugosz (Poľ.) 42:55, 3. Jakub Šiarnik (TJ Družba Smrečany-Žiar/Scarpa-Karpos) 44:40.
Ženy (absolútne poradie, 4,8 km, prevýšenie 1006 m): 1. Luca Némethová (Maď.) 53:56 min, 2. Simona Triznová (Skialp Bobrovec/Scarpa) 57:37, 3. Barbora Němcová (TJ Obal servis Košice) 58:36.

NITRA: Intersport Nitrianska bežecká liga
Muži (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 11:00 min, 2. Tomáš Zumer (AC Stavbár Nitra) 11:11, 3. Pavol Tokár (ŠK ŠOG Nitra) 11:35.

Ženy (absolútne poradie, 3,2 km): 1. Katarína Sládečková (AC Stavbár Nitra) 13:46 min, 2. Ivana Janásová (Veľký Lapáš) 13:52, 3. Eva Antlová (Veľké Zálužie) 13:56.

TOPOĽČIANKY: 46. ročník Behu oslobodenia Topoľčianok
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Marek Hladík (BMSC Bratislava) 40:59 min, 2. Tomáš Michalec (AŠK Fénix Bratislava) 42:44, 3. Jakub Mészáros (#behamelevice) 42:57.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Barbora Brezovská (BMSC Bratislava) 48:01 min, 2. Katarína Bátovská (AK Tlmače) 48:55, 3. Radka Roháčová (AK Zdravie v pohybe Lučatín) 50:23.
Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Aaron Belmenen (Mex.) 13:58 min, 2. Dominik Jakubkovič (MARAS team) 14:02, 3. Adam Klbik (BK Duslo Šaľa) 14:18.
Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Zdenka Hezká (AO Šaľa) 17:06 min, 2. Silvia Odelgová (MARAS team) 17:37, 3. Katarína Musilová (Húrky ZM) 17:42.

KRÁĽOVÁ PRI SENCI: 7. ročník Kráľovského behu
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Gabriel Švajda (AC Nové Zámky) 33:20 min, 2. Matúš Verbovský (ŠK Atóm Levice) 33:32, 3. Martin Knapčok  (Emko športový klub) 37:05.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 43:28 min 2. Lucia Kamenská (Sputnik Run) 44:58, 3. Michaela Sasváriová (Pohodová streda) 45:25.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Marek Lenčéš (Go Create Performance Team) 16:06 min 2. Martin Juran (Run for Fun) 17:16, 3. Juraj Polák (3NT Bratislava) 17:27.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Eliška Klepková (AO Slávia STU Bratislava) 18:39 min, 2. Dana Janečková (AC Nové Zámky) 19:57, 3. Miriama Konrádová (Lesky´s Runners) 21:02.

VRANOV NAD TOPĽOU: 8. ročník Domašskej desiatky na Eve
Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Dominik Sopko (TJ Obalservis Košice) 37:56 min, 2. Juraj Hvizdoš (STG Krompachy) 38:15, 3. Marek Mockovčiak (TJ Obalservis Košice) 38:24.
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Denisa Martonová 43:42 min, 2. Slavomíra Uličná (obe STG Krompachy) 46:48, 3. Diana Karpjáková (MARAS team) 49:32.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Filip Čižmár (TJ Obalservis Košice) 17:16 min, 2. Adam Mihalov (Prešov) 17:23, 3. Damián Polončák (TJ Obalservis Košice) 17:32.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Silvia Odelgová (MARAS team) 22:24 min, 2. Sandra Ivanková (Vranov nad Topľou) 23:17, 3. Zuzana Sajdaková (TJ Sokol Ľubotice) 24:38.

BRATSLAVA: Beh 2 míle Bratislava – 7. kolo
Muži (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Taras Ivaniuta (Reštartni sa.sk) 10:07 min, 2. Radovan Tomeček (Slávia STU Bratislava) 10:26, 3. Peter Ambrus 11:03.
Ženy (absolútne poradie, 3,218 km): 1. Mária Danečková (Reštartni sa.sk) 12:28 min, 2. Vinati Docziová 14:21, 3. Lucia Klačanová 15:09.

(LB)

Text k foto:

Siedmy ročník Kráľovského behu v Kráľovej pri Senci vyhral Gabriel Švajda z AC Nové Zímky.

FOTO ARCHÍV SAZ

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk