Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

DONOVALY: Fa Donovaly Night Run 2018

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Jozef Pelikán (Run For Fun/ Slávia UK Bratislava) 36:03 min, 2. Tomáš Gazdarica (Ružomberok v pohybe) 37:29, 3. Tibor Kakas 38:20
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Katarína Gundová (Kamenec pod Vtáčnikom) 46:39, 2. Danica Redechová 47:05, 3. Monika Hurbanová (i-riders.sk) 47:53

Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. Peter Ďurica 17:57 min, 2. Tomáš Benko (ŠK ACHILLES Handlová) 18:18, 3. Ján Dömény (adidas runners) 18:53
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Lucia Kovalančíková (ŠK Dukla o. z. Banská Bystrica) 20:09, 2. Jana Škanderová (Run For Fun) 21:41, 3. Jana Mozolániová 22:13

KRÁSNO: Beh cez Plešovicu pohorím Tríbeča

Muži (absolútne poradie, 14 km, prevýšenie 380 m): 1. Tomáš Podpera (bikeacademy.sk) 59:22 min, 2. Viktor Fabik (Partizánske) 1:02:55 h, 3. Radoslav Kopčan (Bánovce) 1:03:32
Ženy (absolútne poradie, 14 km, prevýšenie 380 m): 1. Petra Šlosárová (Partizánske) 1:16:38 h, 2. Katarína Balážová (Brodzany) 1:19:22, 3. Lenka Bačíková (DHZ Nitrianske Rudno) 1:19:47

PLAVECKÝ MIKULÁŠ: Malokarpatský kros

Muži (absolútne poradie, 9 km): 1. Lukáš Soural (VSK Uni Brno) 33:19,58 min, 2. Jakub Kopiar (AC Malacky) 33:40,43, 3. Petr Buček (Těmice) 34:46,84
Ženy (absolútne poradie, 9 km): 1. Pavlína Zsigmondová (Vysoká pri Morave) 56:32,40

Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Jan Kubisa (Plavecký Mikuláš) 34:53,58, 2. Daniel Alžbetkin (Plavecký Mikuláš) 35:42,84, 3. Anton Dobrodenka (AK Dubnica nad Váhom) 36:42,40
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Irena Pospíšilová (AK Drnovice) 30:34,43, 2. Zuzana Švejdová (AC Malacky) 31:43,49, 3. Maria Truissard (AK Junior Holíč) 32:28,58

TREBATICE: Trebatická desiatka – Memoriál Petra Minárecha

Muži (absolútne pradie, 10 km): 1. László Gregor (Maď.) 32:36 min, 2. Marek Hladík (AŠK Slávia Trnava) 33:20, 3. Tamás Nagy (Maď.) 34:25
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Zita Kácserová 37:07, 2. Csilla Papová 40:34, 3. Zita Kovácsová (všetky Maď.) 42:53, 4. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 44:34

BRATISLAVA: Stupava Trophy – Záhorská Bystrica Run

Muži (absolútne poradie, 17 km): 1. Dávid Žigo (PROefekt team) 1:09:34 h, 2. Martin Lištjak (Bernohy.sk) 1:15:48, 3. Martin Imrich (MTBiker.sk) 1:17:30
Ženy (absolútne poradie, 17 km): 1. Martina Burzová (ŠKP Bratislava) 1:22:41 h, 2. Martina Čibová (Go Create Performance tím) 1:24:46, 3. Eva Minarovičová (Bošany) 1:33:55

Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Dušan Piskora (PROefekt team) 33:44 min, 2. Marek Ocel (WLRM) 33:54, 3. Peter Ambrus (i-riders) 34:23
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Martina Grančičová (Martin) 40:03 min, 2. Mária Rodáková (Adidas Runners) 44:09, 3. Alexandra Beljajevová (Golem Club) 44:19

KOŠICE-ŠACA: Beh údolím Idy

Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 35:25 min, 2. Adrián Vavrek (Dulova Ves) 35:38, 3. Emil Henček (TJ Obal servis Košice) 36:30
Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 44:40, 2. Alena Farkašová (AC Michalovce) 44:45, 3. Beáta Kopčáková (Metropol Košice) 45:52

KOŠICE-FURČA: Extrém maratón Košice-Furča

Muži (absolútne poradie, 42,195 km, prevýšenie 599,85 m): 1. Jozef Čurlej 3:05,35 h, 2. Erik Onofrej (O5 BK Furča – Košice) 3:14:31, 3. János Bogár (Maď.) 3:18:38
Ženy (absolútne poradie, 42,195 km, prevýšenie 599,85 m): 1. Ildikó Vargová (Maď.) 4:07:45, 2. Andrea Repková (O5 BK Furča – Košice) 4:19:05, 3. Eva Seidlová (Tlmače) 4:22:16

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk