[metaslider id=1478]
Sorry! No posts found for the applied filter.
NOVINKY

Na chodeckých M-SR juniorov a starších žiakov slovenský rekord Dominiky Pernickej na 2000 m, tituly aj pre Michala Benčíka, Lukáša Rosenbauma a Petru Kusú
Dominika Pernická opäť potvrdila, že patrí k veľkým talentom slovenskej chôdze. Na halových majstrovstvách Slovenska v Banskej Bystrici obhájila vlaňajšie prvenstvo na 2000 m starších žiačok, ale bola o viac(Celý článok)

Halová sezóna 2025 bude iná ako predchádzajúce: slovenské šampionáty v troch krajinách, dva vrcholy pre reprezentantov
Obmedzené tréningové možnosti, domáce šampionáty v troch susedných krajinách, viac ako dvojnásobné náklady zväzu i klubov a tiež dve vrcholné podujatia. Taká bude halová sezóna 2025 pre slovenských atlétov. Rozbieha(Celý článok)

Emma Zapletalová sa vo štvrtok vrátila z úspešného sústredenia v JAR, v sobotu absolvuje v Ostrave po šiestich rokoch prvú halovú štvorstovku
Halová sezóna 2025 sa už rozbieha na plné obrátky. Cez víkend do nej vstúpi i európska šampiónka 2021 do 23 rokov na 400 m prekážok Emma Zapletalová. Na regionálnom šampionáte Stredoslovenského(Celý článok)

Štiavničky uvidia súboj Mahučichovej s Pattersonovou ako v Paríži, na Banskobystrickú latku príde aj obhajca U Sang-hjok
Banskobystrická latka opäť dodá svetový punc domácej halovej atletickej sezóne – tento rok ochudobnenej o tradičný míting Elán a aj jeho dejisko. „Máme na štarte dve úradujúce olympijské medailistky, celkovo štyroch(Celý článok)




















